Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok le ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok le ezt?

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy lánnyal, akiről kiderült hogy nem csak a fiú nemhez vonzódik.

Tök jól elvagyunk, meg van a kémiai is, csak ez most egy hidegzuhanyként ért. Hogyan reagálnátok le ezt?



2021. szept. 7. 21:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Egészségetekre akkor.


Ugyan azon a véleményem vagyok, mint az egyik előttem lévő.

+ már írta, hogy nem tudná hogy hűséges maradna-e. Én pedig nem pár hetes kapcsolatra vágyom, hanem hosszútávra tervezek, de kinek mi.

2021. szept. 7. 22:25
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
9-es egy másik férfiért miért hagyna el ha egyszer boldog velem és mindent megadok neki amit egy férfitól megkaphat? Ha elhagy egy férfiért akkor valamit én nem adtam meg neki ami az én hibám. Viszont ha a nők iránt is vonzódik, azzal nem tudok mit kezdeni, mivel valószínűleg sosem fogom tudni megadni neki amit egy nőtől elvár, ami miatt egy nőhöz vonzódik, mivel én nem vagyok nő. Ez lett volna a lényege az előző válasznak is.
2021. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Ugyan ezt gondolom, ez van, majd talán legközelebb.

Köszi a válaszokat. :D

2021. szept. 7. 22:30
 14/17 anonim ***** válasza:
67%

13 Dehogy gondolod te ugyanezt, egy balek vagy, akinek teletömik a fejét!


Miben más egy nő? Gyengédebb stb oké ez erős ütőkártya, de ha a csaj kiélte magát és téged szeret, veled állapodik meg, akkor nem fog elhagyni, mert most erre gondolt.

2021. szept. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
85%
12-es, a biszexeknél nem úgy működik hogy jajj most pasi kell aztán eldöntöm hogy utána nő.. ha szereti a párját akkor nem fogja elhagyni sem nőért,sem férfiért. Elég önbizalomhiányos lehet a kérdező,ha még kapcsolatban sincsenek viszont már most retteg attól hogy jön majd egy nő aki jobb nála
2021. szept. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én biszex vagyok és tartós hosszútávú kapcsolatban élek a párommal (férfi). Igaz félig távkapcsolat mert csak heti 1x tudunk találkozni vagy a hétvégére. Szóval minden akarat kérdése

18L

2021. szept. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%

Szerintem hallani akartok egy biszex lánytól is véleményt:D

Volt barátnőm és barátom is

Nagyon szerelmes voltam, nem hagytam volna ott őket semmi pénzért egy ellenkező neműért mert "ők nem tudták megadni azt amire vágyok".

F*szság

A szerelem nem ilyrn

Ha meg nem vagytok szerelmesek akkor minek kell hosszútávra tervezni?

Ezzel magatokat gyilkolnátok

2021. szept. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!