Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jelent valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jelent valamit vagy többet képzelek bele?

Figyelt kérdés

100%ra senki sem tudhatja, csak véleményekre vagyok kíváncsi. Régóta ismerjük egymást, de egy ideig csak felületesen dumáltunk néha, közös baráton keresztül. Néhány hónapja viszont beszélünk elég sokat messengeren is, kb.egyforma rendszerességgel keressük egymást és gyakrabban találkozunk is, igaz mindig társaságban. Élőben és online is tesz néha flörtölő megjegyzéseket, de konkrétan nem próbálkozik be, sőt ha én tennék felé lépéseket nem igazán reagálja le, pl.a múltkor mondtam neki, hogy lesz egy jó film a moziban és megnézhetnénk együtt (hasonló az izlésünk), akkor azt mondta, hogy szuper ötlet, de többet nem hozta szóba és azóta már nem is adják ezt a filmet. Pedig ennél átlátszóbban nehezen tudnék jelezni neki. Tegnap messengeren rám írt valamivel kapcsolatban és utána írt egy olyat, hogy "épp egy filmet néztem és rád gondoltam" kérdeztem, hogy milyen filmet? Aztán azt írta, hogy egy "nyálas baromságot" (amúgy az a címe, hogy mielőtt megismertelek).Erre írtam neki, hogy milyen jó, hogy szabadidejében eszébe jutok, de egyből elterelte a témát arra, ami miatt írt (a közös barátunk szülinapja).Szerintetek van annak jelentősége, hogy azt mondja egy romantikus film nézése közben rám gondolt? Abban biztos vagyok, hogy valamennyire tetszem neki, mert kimutatja, viszont összezavar, hogy amúgy egyáltalán nem próbálkozik. Tudtommal nincs kapcsolata, nekem sincs és sok időt töltünk együtt, bókolni és kedveskedni szokott, ajándékot is kaptam már tőle csak úgy, de közben konrétan nem tesz arra jelzést, hogy akarna tőlem bármit is. A mozis eset után nem tudom hogyan közeledjek hozzá, a haverjai szerint sokat beszél rólam, de nem túl megbizható srácokról van szó, állandóan hülyéskednek és nem tudom mit gondolnak komolyan és mi az, amivel csak szivatnak, mert gondolom sejtik, hogy én eléggé odáig vagyok a srácért. Szerintetek mi lehet az oka, hogy így viselkedik?

22/L


2021. szept. 10. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez egy ilyen jófej gyerek, szerintem kérdezd meg tőle...
2021. szept. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem haverkent kezel teged is es tudatosan nem lepi at a hatarvonalat. A miertjet az legfeljebb o tudja. Nem lepodnek meg rajta, ha ismerne mind a 16 millio szint nev szerint, altalaban ez szokott lenni a magyarazat.
2021. szept. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert tetszel neki, még nem jelenti azt, hogy párkapcsolatot is akarna veled.
2021. szept. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem akar tőled semmit, beleképzeled.
2021. szept. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!