Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez pontosan mi is? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez pontosan mi is? Lehet én képzelek bele többet?

Figyelt kérdés

Mindennap járok ugyanabba a pékségbe és van ott egy eladó lány aki számomra nagyon fura..

A kolléganője szerint egy buta csaj meg merev de én nem vagyok az aki a szóbeszédnek hisz...

Érdekes mert nekem valamiért szimpatikus is de fogalmam sincs hogy miért..

Észrevettem hogy ha én vásárlok nála,mindig berakja a dolgokat szatyorba,pedig nem is kérem..A múltkor is,leesett az aprópénzem és megkérdezte hogy segítsen-e felvenni...

És egyszerűen nem merek hosszabb beszélgetést kezdeményezni vele...Akinek van hasznos tanácsa kérem írja le...Egyébként 22 éves vagyok...


2015. nov. 24. 13:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire úgy tűnik, hogy szimpatikus vagy neki, akkor szerintem érdemes vele kezdeni. Talán elhívni valahová...
2015. nov. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem vagyok egy nagy csajozógép és a tapasztalataim is minimálisak e téren..De lehet benne valami hogy szimpatikus vagyok neki??

Például ma is,berakta a szatyorba a dolgokat és mondta hogy otthon vegyem ki egy kicsit mert még meleg a pékáru..

2015. nov. 24. 14:05
 3/13 anonim ***** válasza:
Szimpatikus neked a lány, szóval látogasd sűrűn a pékséget és próbálj meg szóba elegyedni vele. Szerintem te is szimpatikus vagy neki és ezért nem lesz nehéz dolgod :) adja majd magát minden.
2015. nov. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én se, így nem igazán tudok tanácsot adni, csak azt mondom, hogy érdemes megpróbálni. Nekem nagyon úgy tűnik abból, amit írtál, hogy szimpatikus vagy neki, tudod milyen értelemben. Különben leszarná, hogy mikor veszed ki a zsömlét a szatyorból.
2015. nov. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igazából oda járok mindennap,fura ez is mert a másik csajjal aki ugye a kolléganője tök lazán simán el tudok beszélgetni pedig neki barátja van,de folyamatosan mondja hogy mekkora forma vagyok...

Sajna így hétköznap nem nagyon lehet beszélgetni mert állandó a forgalom...De mivel egy barátnőm volt eddig,így számomra elég nehéz 0-a önbizalommal meg pláne..De ma is ő kezdeményezte ezt a kis párbeszédet..

Mit illik ilyenkor kérdezni egy lánytól vagy hogy működik ez???

2015. nov. 24. 14:09
 6/13 anonim ***** válasza:

Biztos tetszel neki.

Abból kiindulva, amikor a 7évesen boltba a pénzt leejtettem és begurult a pult alá, a boltos szuka(bocsánat) majdnem letépte a fejem, elkezdett ordítozni velem. Ez akkora traumát okozott hogy azóta se szívesen járok kisboltba, pedig már 21 éves elmúltam. XD

2015. nov. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nemrég jött fel egyébként vidékről..A nevét tudom és kb ennyi..Ja meg azt hogy hány éves...Többet nem nagyon...De ez volt nekem fura hogy 2x is felajánlotta hogy segít nekem..Én meg udvariasan megmondtam hogy köszönöm megoldom.
2015. nov. 24. 14:14
 8/13 anonim ***** válasza:
legközelebb ne old meg, hanem hagyd, hogy segítsen...
2015. nov. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hogyan kezdeményezzek beszélgetést??

Mert bennem állandóan az van hogy lepattintanak,az esetek 90%-ban így volt,igaz eddig csak neten ismerkedtem...

Meg nem vagyok egy Adonisz...

Én általánosságba mindenkivel elbeszélgetek,az a szolidabb fajta vagyok,nem az a tipikus rámenős fajta.

2015. nov. 24. 14:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Bármiről... ha tényleg szimpatikus vagy neki, akkor nem igazán számít, hogy mi a téma. Hidd el magadról, hogy bejössz neki (a jelek is ezt mutatják), és akkor könnyebb lesz.
2015. nov. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!