Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnét, miből tudni azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnét, miből tudni azt, hogy a másik fél a fokozatos leépítés módszerével akar szakítani?

Figyelt kérdés
Akik átéltét, vagy megtették ezt, azok írják le a lépéseket, és hogy ki szakított kivel? Az aki a leépítést végezte, vagy az, akit leépített?
2021. szept. 10. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor magamban zajlott le mi hianyzik es mi nem mukodik. Majd beszelek az illetovel egy nyugodt helyen, hogy min is kellene valtoztatnuk. Ha ez nem segìtene és csak a számat koptatom akkor szépen lassan kezdem egyre ritkábban keresni, kevesebbet megosztani magamrol, erdeklodni. Vegul eljutunk oda hogy alig beszélunk vagy elkezd kapkodni utanam. Vegül pedig elmondom hogy kihult az erzelem es jobb lesz egymas nelkul. Persze ha nem mentheto a kapcsolat
2021. szept. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyes, és ha valaki kihagyja a megbeszélést, és hirtelen a leépítésbe kezd? Mert ez a leépítés nem? Amikor nincs elmondva mi a gond, csak hirtelen jön a kevesebb keresés stb... aljas dolog ez nem?
2021. szept. 10. 20:21
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé aljas dolog. Egyszerűbb az öszinteség hogy miért szakitod meg a kapcsolatot
2021. szept. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igy van szerintem is!
2021. szept. 10. 20:28
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Nincs olyan sztem h csak leépites.

Eleinte mindenki minimum vitazik veszekszik kér vagy jelzi a nem tetszését, esetleg kritizál.



Nálam ugy szokott lenni amikor a masikon azt látom hogy akár fejen is allhatok akkor is csak közömbös felém, elszokott jönni egy olyan pont, hogy feladom.

Amikor már ezerféle módon probáltam megfelelni, és még mindig nem viszonoznak még mindig egy "fa" a masik, onnanstól en kizárolag csak "állok és lesek"már csak, tétlenül.


Es innenstől szoktak a kapcsolataim lejtmenetet venni. A masik mégjobban elhidegul mégjobban lesz.r mégjobban elveszítem, de én már mindezt hagyom és csak nézem mert már mindent megtettem elfogyott az erőm, feladtam, kikészültem.



Szóval en vagyok az aki a leépítést "végzi", viszont valojában az szakít akit "leépítek"

Ezt én inkább elengedésnek hívom amugy.


Amikor már tudomásul veszem hogy en itt már semmit nem tudok tenni.csak nézni. És a másikon múlik és nem rajtam.


Es rendszerint a másik soha nem eszhez kap vagy megmozdul vagy tesz vagy megijed, MINDEN esetben inkabb elhidegul ignoral kilép ezt esetleg fűszerezi ugyan balhékkal vagy bármi, de valojában Ő távolodik el.

2021. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sőt. Az első válaszolonál is ez van

Ugy néz ki mintha ő szakitana de valojaban a másik szakitott mert nem allt úgy a dolgokhoz ahogy kellene, hogy megmaradjon a másik.

A masik hogy lelép, az tulajdonkeppen csak okozat.de maga az ok a szakito fél aki a szakitást okozza az inkabb csak kiprovokalja a masikbol h szakitson. De valojaban nem az szakit aki rakenyszerul a szakitasra hanem aki rakenyszeriti a masikat a szakitasra.

2021. szept. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Velem egyetlen egyszer történt az, hogy a másik fél egyik napról a masikra elkezdett leépíteni. Semmilyen vita nem volt előtte, sőt..
2021. szept. 10. 20:47
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyesmik inkabb megcsalósoknál fordulnak elo. Megtetszik a masik aztan atszeret, aztan az első csak nyűg lesz neki.


Az ilyen nem csak a párját, az egesz kapcsolatot árulja el. Azaz nem lehet megtudni hogy hova forrt volna ki a kapcsolat, ha nem enged be mást. Azaz amikor csak a 2 fél van benne es az hogyan merre alakult volna.igy lenne korrekt kapcsolatban hogy meghagyni ezt.hogy csak kettejukön múlva mit alakótanak ki vagy mi alakul ki a felekben. Ezt végigvinni.

2021. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*alakítanak ki.
2021. szept. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
leépített , a szex megvonásával kezdte amire persze mindig voltak kifogások..
2021. szept. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!