Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párválasztásnál számít, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párválasztásnál számít, hogy mi a másik fél foglalkozása?

Figyelt kérdés
2020. dec. 25. 22:40
A kérdező szavazást indított:
Igen, számít (nő vagyok)
Igen, számít (férfi vagyok)
Nem számít (nő vagyok)
Nem számít (férfi vagyok)
57 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Számít. Az ember az élete jelentős részét a munkájával tölti és ez nagy hatással lehet a párja életére is. Emellett pedig sok esetben a végzettség teremthet közös érdeklődést, hasonló mentalitást, hasonló terveket. Nem szükségszerűen, de vannak emberek elég sokan, akikről lerí az iskolai végzettségük a hétköznapokban is
2020. dec. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Baromi kretén a kérdés. Nyilván számít. Ahogy minden számít. Az a kérdés mennyire. És akkor meg már nem olyan, ami alapján választ az ember. Szavazás értelme nulla.
2020. dec. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Számít. Gondolom ez a kérdés arra irányulna szokásos módon hogy a nőknek csak a pénz a lényeg.

Nekem ez a kérdés inkább arról szól, hogy nem lennék együtt olyan férfival aki sokat van távol, vagy épp veszélyes a munkája. Például pilóta, kamionos, rendőr, tűzoltó.. ugyanígy igaz ez azokra az emberekre akik állandóan több napos/hetes kiküldetéseken vannak.

2020. dec. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Inkább arról szólt, hogy problémát okoz-e egy kapcsolatban, ha az egyik fél egy multinál menedzser a másik fél pedig egy gyárban szalag mellett dolgozik.
2020. dec. 25. 23:00
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít, de az egyszerűbb nők, akik kétkezi munkát végeznek, jobban bejönnek. F
2020. dec. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

#4 ez is olyan, hogy nyilván minél több a pénzt és minél boldogabb az ember a munkájával annál jobb. De ezeken kívül van ezer dolog ami számíthat.


Nekem van egy barátom aki negyven felett van anyjánál lakik, nem dolgozik, max alkalmilag, pénze a nulla körül, kapott ruhákat használ és most is egy 21 éves lánnyal volt együtt.

2020. dec. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%
Lényeg, hogy tőlem jobban álljon ilyen téren, hogy mit csinál az már mellékes. (Nő vagyok)
2020. dec. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
utolsó, na te vagy a mai aranyásónk. Amúgy legyen hasnló a két fél leresete, az nem szül bonyodalmat.
2020. dec. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyan értelemben számít, hogy nem szívesen lennék együtt pl. katonával vagy patológussal. Illetve volt már olyan barátom, aki jóval jobban keresett nálam és ezt éreztette is velem, nem minden férfi ilyen, de én emiatt többet nem tervezek hasonló férfival ismerkedni.
2020. dec. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem számít..mikor a párommal megismerkedtünk kamionos volt 5 hetente járt haza..mondtam neki ne haragudjon,de nekem ilyen kapcsolat nem kell.. erre addig addig,hogy felmondott. Közbe a felesége lettem,de hiányzott neki az a fajta munka,így 3 éve megint kamionos,hetelős,de így is elég rossz,de ez van..kibírható :)

Viszont pl nőgyógyásszal biztos nem lennék! :D

2020. dec. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!