Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszinte véleményt tudna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte véleményt tudna v.alaki mondani az alábbi szituról?

Figyelt kérdés

A barátaimmal, meg senkivel sem beszélhetem ezt meg, mert egyelőre fű alatt megy a dolog, már ha megy egyáltalán valami..

Szóval az exemmel elég sokáig voltunk együtt, együtt nőttünk fel kb, stb-stb.

A végefelé megromlott a kapcsolat, sok volt a feszültség, amiket én szerettem volna ugyan megoldani, de ő más utat választott. Végül szakítottam vele és neki új kapcsolata lett, kb egyből, de ebbe ne is menjünk bele..

Elég sokáig nem is beszéltünk, törlés, tiltás, minden volt, ami kellett, csúnyán váltunk el. Eltelt majdnem egy év, ami alatt többször próbált velem kapcsolatba lépni, de állandóan csak összevesztünk. Viszont a napokban mégis úgy alakult, hogy sikerült kulturált keretek között beszélni és találkozni is. És beszélgetünk mindenféléről, megoszt velem minden olyan dolgot, amit mással nem tud, vagy nem akar, nem nagyon van neki senkije. Szóval én azt látom rajta, hogy még mindig én vagyok az egyetlen, akiben megbízik. Pénteken beszéltünk először és tegnap meg ma is találkoztunk. Meg elkezdett tervezgetni programokat a jövőre nézve is.

Én meg egyelőre nem tudok mit kezdeni a helyzettel, mert nem szeretnék újra sérülni, nem merem újra a bizalmamba fogadni, mert félek, hogy csak a lelki szemetese vagyok.

Meg ugye ne felejtsük el, hogy volt neki egy másik kapcsolata, és részben amiatt az ember miatt ért véget a mi kapcsolatunk. Persze most azt mondja nekem, meg az elmúlt hónapokban is mikor keresni próbált, azt mondta, hogy sajnálja és megbánt mindent. Szóval azt mondja, hogy átértékelte a dolgokat, meg hogy csomó mindent visszakapott meg tanult, meg hogy mennyire elrontotta ezt az egészet anno velem is, stb.

Én viszont nagyon nehezen álltam talpra a szakítás után, nagyon nagy meló volt összeszedni magam, de sikerült. És most meg ismét itt van ez az ember az életemben, aki nem tudom, hogy mit szeretne, én sem tudom mit szeretnék. Mert ennyi év után hiányzott, hogy azt sem tudtam, mi van vele, de mi barátunk nem lehetünk, ez biztos. Mivel tudom, hogy én sem vagyok közömbös számára és teljesen még ő sem az nekem. De nem éreztem már ilyen hűha érzést sem, amikor ennyi idő után most először megláttam.

Viszont én egy ilyen "várat" is építettem magam köré, mert sok mindenen mentem keresztül az utóbbi 1 évben és nem szeretnék sérülni.

Tudom, hogy ezt vele kellene megbeszélnem, hogy neki mégis mik a szándékai, de egyelőre nem merem felhozni a témát. Csak beszélgetünk, találkozunk... Viszont bennem van egy ilyen sehogysem jó érzés. Az sem lenne jó, ha teljesen megszakítanám vele megint a kapcsolatot, de lehet, hogy ez az állapot sem tartható hosszútávon.

Kérdésem lenne, hogy aki esetleg túl van már több szakításon, mert nekem ez az első "igazi" szakításom. Ti milyen céllal kerestétek fel az exet, ha tettetek ilyet? Lehetséges, hogy tényleg rájött, hogy mit veszített és most próbál óvatosan közeledni? Vagy csak lelki szemetes lennék? Vagy csak egy átmeneti időtöltés, míg nem jön az "igazi"?

Nem fogok megsértődni semmilyen kommenten, csak tanácstalan vagyok. Nagyon hirtelen jött ez az egész. Egyelőre nem "visel" meg a jelenléte, nem volt furcsa ennyi idő után látni, mintha tegnap lett volna ez az egész. Csak tényleg a későbbiekben nem szeretnék sérülni, ezért fogalmazódott most ez meg bennem.. Hátha van valakinek tapasztalata, esetleg tanácsa.


2021. szept. 12. 21:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%
Tömören írd le mert ezt senki nem fogja elolvasni csak a trollok.
2021. szept. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ne csináld, sérülni fogsz. Te nem vagy túl rajta még és ha jobban belevonódsz még rosszabb lesz. Elhagyott a másik nőért, de nem jött be annyira és most visszakúszna hozzád. Nem szokott ez jól végződni, szerintem szépen vágd el ezt a viszonyt még most.
2021. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
18%
Bocs, én se tudom elolvasni. A lényeget esetleg?
2021. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Tessék egyes én összefoglalom röviden: pöts ex vissza akar kúszni a kérdezőhöz.
2021. szept. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy neki a biztos pont, akihez szaladhat, ha nem sikerül a jobbnak remélt kapcsolata. Nem szabad ilyenkor újra elkezdeni, ha ezért hagyott el.
2021. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el. Nekem is volt hasonló, első szakításom, meg is viselt kicsit. Fél év után keresett újra hogy van-e kedvem talàlkozni stb. stb. bedobta hogy akár még alakulhatna is valami. Persze naiv voltam, el is hittem, két hónapig tiszta hülyét csináltam magamból miattam mert szinte minden programomat tologattam hogy tudjak vele találkozni. Nagy nehezen összehoztuk és semmi. Se egy komoly beszélgetés, se intimitás, semmi. Mint egy sima baráttal. Nem is èrtettem, utòlag derült ki hogy együtt volt már mással...

Szóval ha az èn káromon akarsz tanulni, akkor felejtős

2021. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Kösz 4! Akkor nem. Kuka. Mondjuk nálam a nem pöts ex is. Valamiért vége lett. Vége. Örökre. (A töltött káposztát se szeretem, frissen se, nemhogy felmelegítve 🙂.)
2021. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem barátkozni akar, hanem újra kezdeni. Én anno a gyerekkori szerelmemet vissza engedtem, de nem kellett volna. Ugyanazok a problémák előjöttek, és újra szakítás lett a vége.
2021. szept. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%

#4! Köszi!


Nincs ló jó a szamár is!

Potleknak jó vagy!

2021. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó úton haladtál eddig és most beleköpött a levesbe. Ezt neked kell tudnod de az esetek nagy részében megint sérülni fogsz.
2021. szept. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!