Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá? Kíváncsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá? Kíváncsi volnék, hogy Ti mit tennétek.

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nem igazán bókolgat. Hogyan tudnám rávenni, hogy mondjuk csak egy szál rózsával is kedveskedjen?

Köszönöm az értelmes válaszokat! (kort és nemet is írjatok, légyszíves)


2010. aug. 31. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. aug. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

A leghatékonyabban úgy, ha megmondod neki. Ha nem szeretnéd ilyen nyíltan közölni, akkor mondd meg neki, hogy örülnél valamilyen romantikus ajándéknak. De azt is mondd, hogy ne gondoljon nagy dolgokra, csak pici apróságokra. Ebből talán gondolni fogja.

17/L

2010. aug. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha ö önszántából nem add ne erőltesd.Vannak férfiak akik nem ilyen romantikusak.A párom se ilyen,sokáig vártam nah most hátha nah talán most meglep valami virággal.,de semmi.Mikor megemlítettem neki azt mondta ö még soha se milyen nőnek nem vett virágot.Szarul esett nagyon:(Aztán 1x azt hiszem névnapomra akart venni de pont bezárt az üzlet.Nah azóta se próbálkozott vele:)Ez van én így is imádom öt.Mert virág helyet megkaptam a szerelmét,adott nekem egy örök ajándékot a fiúnkat:D
2010. aug. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fülünyúl ***** válasza:

Apróság? Tudjátok mennyibe kerül egy szál vágott virág, egy szál rózsa?


Tudom, hogy a nők szeretik a virágot. De az is jusson eszetekbe, hogy olyan kupleráj világot élünk, ahol örülünk ha tudunk enni még. Jó, vannak a nagypolgári gyermekek, akiknél van lé és el vannak kényeztetve, de ne legyen elvárás senkitől, hogy vegyen valamit. A hangsúly az elvárás és a vegyen szavakon van.


Ha bókol és szeret az úgyis többet jelent mint egy szál virág vagy bármilyen "apróság". Ha csak az iskolában akarsz villogni, hogy virágot kaptál, arra is felesleges, nem ezek a dolgok számítanak.


Engem az exem mindig azért szólt meg, mert mindent megvettem neki amit megláttam és megtetszett: ruhák, cipők, ékszerek, kedvenc parfümje, könyvei, filmjei stb stb stb. Ő sosem kérte vagy várta el, sőt mindig ellenezte, de emellett szerelmemet másként is kimutattam természetesen. A személyes példát csak azért hoztam, hogy nem a rózsa a fontos (vagy bármilyen anyagi dolog), hanem a bók, az ölelés, az őszinteség, minden ami meghitté és szerelemmé teszi a kapcsolatot.

2010. aug. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó válaszoló, valóban nagyon szép ajándékot kaptál tőle, gratulálok!

2010. aug. 31. 13:01
 6/7 A kérdező kommentje:

valóban nagyon fontosak ezek, de a bókolgatást is mellőzi

sokszor nem tudom ezeket a dolgokat hová tenni

én is tudom, hogy egy virágtól nem lesz jobb semmi csak néha jól esne ha meglepne egy ilyennel vagy csak mondaná sűrűbben, hogy szeret. (becézgetések, puszi persze magától. ezek is nagyon jól esnének sőt még jobban mint a virág)

2010. aug. 31. 13:04
 7/7 anonim válasza:
Szerintem meg pont hogy nem halna bele néhányszor egy évben abba a 300-400 Ft-ba, amibe egy szál virág kerül! Az egyik legszebb gesztus, ha egy férfi virágot vesz egy nőnek.
2010. aug. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!