Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon, ha 2x, 3x vagy netán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon, ha 2x, 3x vagy netán 20x több nő lenne mint férfi akkor is lennének incelek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 14. 19:18
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
43%

19#

Vannak nők persze akiknek nem kell férfi, meg olyanok is szép számmal akiknek senki nem felel meg, de ők is bele vannak számolva, mégha kiütik is magukat erről a piacról.

Szóval ha adott egy többszörös nőtöbblet, akkor nyilvan ott lenne egy rakás nő akik elfelejtenék a tarskeresést, de ezen nők mindig és mindenkor kisebbségben vannak, ezért nem halt még ki a társadalmunk ugyebár.

Ebben egyet kell értenünk, mert mással nemigen magyarázhatod a szaporodási készségeket, a magányosan boldog nők nincsenek többségben, ahogy a férfiaknál sincsenek. Sőt a mindkét nemnél tapasztalható önkéntes magány kioltja egymás hatását is ha úgy tetszik.

Ergo egy durva nőtöbbletnél csak a kielégítetlen női igényeket (nem csak szexuális) láthatnánk, függetlenül attól hogy sok nő ellenne egyedül is. Mert a többségnek férfi kellene, ami pedig hiánycikk lenne

2021. szept. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
67%

Nem lenne kielégítetlen szexuális igény. Egy nőnek maszturbálástól mindig lesz orgazmusa, hetero szextől nem.


A többségnek nem "férfi" kéne, hanem az a férfi, akire vágyik. Engem nem érdekel, hány férfi van a világon, ugyanazt keresem benne, és ha nem találom, elvagyok egyedül.

2021. szept. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
41%

22#

Mégis szerinted ki a fenét érdekelne hogy te milyen jól elvagy egyedül, ha a világban a nők lennének túlsúlyban, és így természetszerűen minden férfinál sorba állnának a nők?

Megsúgom: senkit, mert veled ellentétben a nők többsége akar férfit, sőt beéri olyan férfiakkal akik körülötte vannak. Nézz körbe, most sem igazán várja tőled senki hogy másképp gondolkodj, viszont nem képzelheted azt hogy a nők egésze ugyanolyan elcseszett gondolkodású mint te

2021. szept. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
88%

[link]

A korfa: a lényeg a 40 év alatti korosztály, meg lehet nézni!

2021. szept. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
78%

Elcseszett gondolkodás olyan párt keresni, akihez vonzódom külsőre-belsőre, és aki ugyanígy vonzódik hozzám. Hát legyen.


De te miért vagy ilyen dühös? Ki bántott?

2021. szept. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
20%

Mivel bántottalak meg kedves 25#?

Az elcseszett gondolkodás nem az ha hozzádillőt keresel, hanem ha a létező összes férfit kukába teszed, mert egyik sem felel meg neked, pláne ebben a helyzetben.

Nem bántásból írom, pusztan tények

2021. szept. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
67%
De ha egyik sem felel meg, akkor mégis hova tegyem őket? Tényszerűen kérdem, ne legyél ideges.
2021. szept. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
21%

"De ha egyik sem felel meg, akkor mégis hova tegyem őket?"

Ezt most én mondjam meg neked?

Felőlem azt és oda teszel ahova csak szeretnél, nem igazán mozgat meg a dolog, a kérdésünk szempontjából pedig a legkevésbé sem lényeges.

Ugyanis amíg te nem találsz magadnak való férfit még a bőséges kínálatból sem, addig a nők többsége talál, és találni is fog.

Nem érzek semmiféle haragot vagy rosszallast mert te vagy bárki más önként egyedül maradna, megteheted.

De a lényeg ott van hogy masok nem így tesznek, és ebből indulok ki.

Így lesznek jelenleg tömegesen egyedül férfiak, és így lennének magányra ítélve tömegesen nők egy nőtöbbletes helyzetben

Szerintem élvezzétek ki a lehetőségeiteket csajok, már aki nyitott rá persze

2021. szept. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
67%

Nincsenek lehetőségek, mondtam, minőség vs mennyiség.


Szerintem amúgy, mivel a férfiak amúgy is igénytelenebbek magukra, külsőre-belsőre, ha a nők lennének többen, még jobban elhanyagolnák magukat, pont a logikádat követve, hogy biztos kell valakinek farok. És ez lenne az, ami miatt többen lennének egyedül.

2021. szept. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
37%
#28 Ugyan nem velem beszéltél eddig, de alaposan félre érted a dolgot. Én pl házas voltam, gyerekem van. Egész életemben szenvedtem attól, amíg meg nem találtam a férjemet, hogy nincs párom, 25 éves koromig voltam szűz, mert nem jött az, akivel kölcsönös lenne a szerelem. Közben néha a falat kapartam a vágytól, de ez van. 37 évesen váltam el, azóta hullámokban tör rám, hogy társra vágyom, keresek. Nem igazán jön olyan, akivel össze illünk. Aki ilyen volt, ahhoz vagy én nem vonzódtam, vagy ő nem vonzódott hozzám. Azért mert nem jövök össze valakivel, aki nem vonz külsőre ÉS belsőre, még nem jelenti azt, hogy ne lennék normális nő, normális vágyakkal. De inkább koptatom a vibrimet, mint összejöjjek valakivel "nincs más" alapon. És hogy tudd, a nők megérzik ám, ha kanos pasik hozzájuk is ilyen "nincs más" alapon állnak. Ilyenkor már van élettapasztalat is, tudjuk, hova vezet, ha nem stimmel minden. És rengeteg egyedülálló nőt ismerek, aki így gondolkodik. Az, hogy vágysz kapcsolatra nem jelenti azt hogy beleugrasz valami ostobaságba. Ha összejövök valakivel, akkor annak lesz oka és értelme. És hogy tudd, azoknak a nőknek a többsége is így működik, akik kapcsolatban vannak. Én is voltam kapcsolatban, házasságban. Attól, hogy egy nő kapcsolatban van, még ez nem azt jelenti, hogy megalkudott, hanem, hogy talált. Az állítólagos férfi többlet ellenére én az elmúlt 7 magányos évemben nem azt tapasztaltam, hogy nyüzsögnének körülöttem, a helyes, magányos nyegyvenesek. Más elvált anyukák találtak ilyen férfit a játszótéren, szülői értekezleten, munkahelyen, szomszédban. Én akármi ilyen helyre megyek, mindenhol nők és párok vannak. A találás szerencse kérdése is.
2021. szept. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!