Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon, ha 2x, 3x vagy netán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon, ha 2x, 3x vagy netán 20x több nő lenne mint férfi akkor is lennének incelek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 14. 19:18
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
88%

"pont a logikádat követve, hogy biztos kell valakinek farok. És ez lenne az, ami miatt többen lennének egyedül."

Már ne is haragudj, de ennek köze sincs az én logikámhoz, de még az egészséges gondolkodáshoz sem.

Ez a férfiakat mélységesen megvető és lenéző gondolkodás az egyedüli oka a te magányodnak, mert ezt a hozzáállást nehéz tolerálni

Én férfiként sokkal nehezebb társkeresési helyzetben sem mondhatom hogy a női kínálattal van gond, és amiatt vagyok egyedül, mert ez csak a felelősség hárítása lenne. Legfeljebb azt mondhatom hogy a nők nagyon durva többsége foglalt, ami korlátozza a lehetőségeimet.

"Nem igazán jön olyan, akivel össze illünk."

Én is pont ugyanígy vagyok vele férfiként, pont ugyanúgy látom, és osztom ezt a hozzáállást, mert kölcsönös vonzalom kell, ezt nem ia akartam tagadni.

De hol megy ez szembe azzal amiket írtam a kérdéssel kapcsolatban?

Azt gondoljatok hogy szerintem valami quasimodo féle szörnyszülöttek szexuális vonzerejét növelné a nőtöbblet?

Nem kéne végletekben gondolkodni

2021. szept. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
0%

#12, nem kene hazudni, ha ilyen konnyen lebukhatsz…

Az az 5%-os kulonbozet ferfi es no kozott a valosagban 3%, 48,5%-51,5% a ferfiak javara. (Kb negyven eves korban egyenlitodik ki.)


Es meg csodalkozol, hogy miert nem vesznek komolyan az agymeneseiddel, mikor lazan hazudozol a tenyekkel kapcsolatban is, siman megduplazol statisztikakat csak, hogy megprobald ugy beallitani, hogy neked van igazad.

2021. szept. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
32%

32#

Tagadd csak a tényeket akkor, ha ettől jobban érzed magadat.

Csak te bukhatsz le itt, mert hazugságnak állítod be a tényeket

A % pontos mértéke a pontos korosztálytól függ, és ha más korosztályokat vizsgálsz, más számok jönnek ki.

De neked úgysem számít, mert a saját nyomorodat nem igazolják ezek a számok, ezért úgysem fogadod el azt.

Ez viszont nem változtat a tényeken

2021. szept. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
0%
16. Tételezzük nekem csak a ronda jut. Mit kezdjek vele, ha fel sem áll rá? Viagrát kellene szednem életem végéig?
2021. szept. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
52%
#33: A fiatalabb korosztályban is csak pár % eltérés van, és nem, nem emiatt nincs nőtök.
2021. szept. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:

#33, parancsolj korbeli evekre lebontva (az elmult 70 evre visszamenoleg!) a szamok, amiket en tenykent hoztam a hazugsagod cafolatara.


[link]


Es valamit osszekevertel, nekem nincs nyomorom, nem en nyitok siros kerdeseket, kepes vagyok emberi kapcsolatokat kiepiteni, nokkel is, jol vagyok ebbol a szempontbol is, de kedves az aggodasod. :D

Nyomorod neked van, amiert mindenfele kitalalt dolgokkal magyarazzatok a sajat nyomorotokat.

2021. szept. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:

"Tételezzük nekem csak a ronda jut. Mit kezdjek vele, ha fel sem áll rá?"

Az hogy sem én, sem te nem volna képes összeállni egy Falusi Mariann féle nővel, az furcsamód nem azt jelenti hogy sok más férfinek sem lenne rá gusztusa.

Van aki képes ilyesmire, bár ők a kisebbség, de jól láthatóan létező kisebbség

"A fiatalabb korosztályban is csak pár % eltérés van, és nem, nem emiatt nincs nőtök."

Hol állítottam hogy a jelenlegi eltérés több volna pár %-nál?

Én max. 5%-ról beszéltem, de inkább picivel kevesebb a szám.

Úgy általában véve csakis néhány %-ot tesz ki az eltérés nem többet

És már ennek is jól érezhető hatása van. Ugyanakkor azt sem állítottam hogy emiatt nincs nőm, annak sokkal komplexebb oka van, ami nem a kérdéshez tartozik.

33# Köszönöm hogy alátámasztod amiket leírtam, kedves a segítséged!

Még a te adataidból is látszik az a létszámkülönbség amiről oldalakon keresztül szó volt

2021. szept. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:

Igen.

Mennyiség, minőség hintájáról hallottál már? Mit csináljak 100 csilló nővel, ha mind egy üres semmi?

2021. szept. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:

38#

Te pedig pont ugyanaz az elfogadhatatlanul válogatós mentalitású, fennhéjázós emberke vagy mint a 36#, csak férfiban

Millió nő közül kizárt hogy ne találnàl magadnak valót

2021. szept. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
Inkább megbarátkoznék egy másik nő intim területeivel, minthogy egy incellel legyek. Pedig hetero vagyok, de ilyen körülmények között ezt biztosan újragondolnám. Ha mégse jön be, akkor vibri, és haverok. Szerintem elég jól ellennék.
2021. szept. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!