Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan rázzam le magamról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzam le magamról a csajt? Egyszerűen nem megy és kikészít mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos hát azvan hogy még a nyár elején a szomszédba új lakók költözött. Van nekik egy kb velem egykorú lányuk aztán megismerkedtünk stb és volt nálam egy buli ő is eljött és hát lefeküdtem vele. A részemről csak ilyen egyészakás kaland volt de ő nem hagyta annyiban.Azóta is folyamatosan zaklat figyel és nem hagy békén. Miután lefeküdtünk egymással és megmondtam neki hogy részemről csak enyi ne haragudjon... aztán 1 hét mulva arra ébredtem hogy össze voltak ragasztva a golyóim a combomhoz ragasztotta-.-.. aztán 2 nap mulva reggel meg kelek fel és hát ki feküdt melettem? hát ő ott feküdt és bámult úgy megilyedtem tőle... folyamatosan ott áll ablakban és figyel ha vhova elmek ő is megjelenik és úgy tesz mintha véletlenül találkoznánk elösször azt hittem hogy véletlen de mikor moziba mentem egy csajjal randin kiült a szomszéd széken hát ő.Innen már tudtam hogy nem véletlen... Azóta is multkor északa rajtakaptam hogy kutat a szekrényemben... Aztán már olyan is volt hogy kelek fel és kivár a konyhában szintén ő... Arról foggalmam sincs hogyan kerül be a házba mivel ablakokat ajtókat mind bezárom de vhogy mégisbejön. Már szóltam szüleinek de ők semiről nem tudnak hülyéne néznek. Szüleimmel lecseréltettem a zárat de semmi ugyan úgy bejött a szobámban. Zuhanyozok egyszer csak elrántja a függönyt és kérdi milegyen a vacsi? sztetek ez normális?:O és a végére hagytam a 2 legrosszabbat. Szüleim nemvoltak itthon mert 2esben elutaztak egyedül voltam és áthívtam pár haveromat aztán kiugrottunk boltba mire visszaértünk hát ott ált menyasszonyi ruhában rengeteg gyertya meg virág és a helyi pap is ot volt-.-..Tudjátok mit mondott? hogy végre hogy ittvagy szivem már csak rád vártunk mostmár összeházasodhatunk nah én itt lettem rosszul... Aztán a másik meg mostanában volt mikor ilyen nagy viharok voltak az egyik elkapott és megfáztam ö átjött és elkezdett ápolni hogy jobban leszek stb majd ő segít erre hát teletömött nyugtatókkal 3 napig voltam kiütve tőlük... Már kértem távoltartási végzést hát 10méternél közelebb nem jöhet ennyit itélt meg a bíróság de még mindig rettegek mert figyel kint áll hol ház elött hol ablakon bámul befele... Hogyan szabaduljak meg tőle véglegesen hogy békénhagyjon? segítsetek légyszives. Am 19 évesek vagyunk mindketen....
2010. aug. 31. 13:46
1 2
 11/19 Timi: ) ***** válasza:
100%

Hát oké...

Ha van bírósági végzésed,mint írtad,akkor nincs mitől tartanod szerintem.Ha mégsem hagy békén jelentsd fel,elvileg amikor kérted a távolságtartásit,akkor ki kellett vizsgálniuk miért is kéred,így ha ismét mennél,már tudnák,hogy komolyabban kell eljárni az ügyben.

Szóval feljelentés,de én még mindig kételkedem,ne haragudj,számomra mindez hihetetlen,hogy ennyi minden történt egy nyár alatt és semmi nem változott.

2010. aug. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

ez elmenne egy jó kis thriller filmnek is, csak még egy kis kínzást meg gyilkolást bele kellene vinni :D

amúgy ez a csaj kattant.. zárasd be..

részvétem..

2010. aug. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

az erőszak nem megoldás :-)

inkább rakj egy vödör vizet az ajtódhoz, vagy egércsapdát vagy valamit.. :D

2010. aug. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Mr. Idegen ***** válasza:
100%
jó igazatok van nem kellenek fegyverek, de egy paprika spray jó lenne meg még egy kés
2010. aug. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az egércsapdára szavazok.:DDD
2010. aug. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ekkora kamu kérdést még nem láttam! Mégis hogy megy be ha bezárod az ajtót meg az ablakokat? Beteleportál? Amúgymeg a szüleid nem veszik észre vagy mi? Pfff :DDD
2010. aug. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű: Kamerázd le hogy bent van nálad vagy 10 méternél közelebb megy és menj megint bíróságra. Ha megbüntetik néhányszor csak abbahagyja.


Egyébként ez engem a két pasi meg egy kicsi című sorozatra emlékeztet, ha kamu akkor nem onnan vetted? :D (Abba is volt benyugtatózás, meg a lány mindig bejutott hozzá pedig a srác csak egy egyéjszakás kalandnak szánta)


Ja és ha tényleg igaz akkor bennevagyok a megviccelésekben, de a szüleidnek mondd el hogy hol vannak a csapdák, nehogy belesétáljanak :)


15/f

2010. aug. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

fúú b+ ,ez nagyon durva!

ez egy elmebeteg állat. Én amilyen paranoiás vagyok nem bírnám így ki....szerinted ha elköltöznél ,akkor is követne ? =/

2010. aug. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Pj0tr ***** válasza:

1. (95%) Kamu. Egy forgatókönyvíró nem hoz össze ennyit egy filmben... :)

2. (5%) Hát így jártál. "Miután lefeküdtünk egymással és megmondtam neki hogy részemről csak enyi ne haragudjon..." Azt elfelejtetted leírni, hogy mivel vitted ágyba. A nagykönyv szerint ez úgy néz ki hogy a csillagot is lehazudtad neki az égről (az hogy ez probléma-e mindenki döntse el maga).

Egyébként mikor tanulják meg az emberek, hogy egyéjszakás kaland csak ismeretlennel, akit nem is látsz utána nagy valószínűséggel, vagy olyan ismerőssel akit tényéleg ismersz és tudod, hogy nem kattant.

2010. aug. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!