Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a lenti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a lenti helyzetről?

Figyelt kérdés

Szoktam sütni főzni. Van egy férfi kolléga akivel jóban vagyunk, sokat beszélgetünk.

Ha vinnék neki egy adagot mit szólna hozzá (ti mit szűrnétek le belőle)? Számotokra ez elég ‘jel’ vagy egyáltalán ‘jelnek’ vehető? Nyilván nem sütök az egész irodának és nem is hívnám fel mindenki figyelmét hogy ‘Józsi, ezt CSAK neked hoztam’... amikor kettesben vagyunk, odaadnám mint kóstoló.


Amit tudok: nincs kapcsolatban, szimpatikusnak talál, születés/névnapja közelben sincs (január és február).



2021. szept. 18. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó ötletnek tartom, Ha van esze, akkor veszi a lapot és a következő lépést már ő diktálja.
2021. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Próbáld meg. Ha erre nem lép, akkor friendzone.
2021. szept. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kedves gesztus, miért ne? Bár gyanítom többet szeretnél tőle mint kedves gesztus... akkor meg pláne csináld, jelezd neki hogy igencsak érdekel, de neki kell majd lépnie (ha akar).
2021. szept. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán! ez a lehető legjobb magas labda egy nőtől. Ha nem akar semmit se ciki neked, hisz ezt munkatarsak között elfogadott. Viszont ha vsn esze és akar is valamit, akkor kezébe adod az irányítást
2021. szept. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Vesztenivalód igazából nincs.
2021. szept. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Hát, ha ez úgy jön ki hogy pont beszéltetek erről, hogy te jajj de jókat szoktál süti stb, erre pár napra viszel be neki valamit. Erre szerinted mégis ki reagálna úgy, hogy na akkor menjünk randizni? :D
2021. szept. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem konkrétan melóhelyen nem lenne jel. A szimpatikus emberekkel szoktunk kedveskedni egymásnak. Ha meg én akarok valamit, lépek felé. De az illetőt meg nem ismerem.
2021. szept. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet.
2021. szept. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akik úgy vélik hogy számukra nem lenne ez egyértelmű jel, hogyan lehetne elkerülni a 'félreértést', mi az ami már elegendő, de nem tolakodó?

2021. szept. 19. 13:24
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönne ez a dolog. De tudtoddal van egy hajszálnyi vonzalma is irányodban??
2021. szept. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!