Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jók az ilyen dicsére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jók az ilyen dicséretek a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Rendes/kedves/aranyos és hasonlók.

Az egyik kérdés alatt olvastam korábban, hogy ilyet nem mondunk egy férfinek. De ha ilyeneket gondolok róla, akkor milyen szavakkal dicsérjem, hogy az jó legyen? Nem mondhatom minden szitura, hogy milyen erős és bátor ő.


2021. szept. 19. 17:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki magát kedvesrendesnek mondja, arra sem lehet mondani, hogy kedvesrendes?
2021. szept. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%
#11: Ha egy férfi magát kedvesrendesnek mondja, akkor itt egyből letépik a fejét, hogy ő biztos egy "kedves" zaklató.
2021. szept. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
94%
Mert az.
2021. szept. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
He? :DD
2021. szept. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Őőő... nyugi :D Akkor azt szeretném kérdezni tőletek, hogy milyen dicsérő szavakat vártok, ami nem b*zis vagy friendzone jelző vagy cukimuki kutyuliknak szokás mondani.


Milyen szavakkal dicsérjen egy nő egy férfit?

2021. szept. 19. 18:10
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Ami egyik férfinek tetszik, lehet hogy a másikat irritálja.


Nekem sokkal jobban esik, ha érzem a párom szavaiban, hogy hálás az életnek, hogy együtt vagyunk, hogy találkoztunk.


Pl nekem az esik jól, ha néha azt mondja: édesem.


De nekem pl többet jelent ha öleléssel kommunikál, vagy gyengédséggel, figyelmességgel. Ezekből jobban érzem, hogy őszintén így gondolja, mint ha szavakkal próbálna kedveskedni. Ott valahogy nem jön át úgy.

2021. szept. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, és ez engem is érdekelne, hogy akkor mégis mit kell mondani egy pasinak, hogy a bókot ne vegye sértésnek.
2021. szept. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem magát a férfit kell kedvesrendescukiaranyosnak hivni hanem a cselekvést amit célzottan azért produkál h a nőnek adjon vmit.
2021. szept. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!