Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban hogyan szokás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban hogyan szokás fizetni?

Figyelt kérdés

Én vagyok a fiú, randinál én fizetek, vagy ha már kapcsolatban vagyunk és meghívom valahova (étterembe) akkor is nekem kell.

Viszont ha pl elmegyünk moziba, vagy kirándulni, utazni. Azt hogy szokás fizetni?

Ha ő felajánlja hogy kifizeti a részét akkor azt mikor illik/szokás elfogadni?


2021. szept. 22. 10:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy fizessetek, ahogy megbeszélitek.Minden párnak màs a jó.Egy idő után fel kell hozni az anyagiakat és megbeszélni.Hiába írja itt bárki, hogy csak az egyik, vagy csak a másik fizessen, vagy felesbn, vagy mindenki a sajátját, ha nálatok az nem megoldható amit javasolnak.Beszéljétek meg kinek hogy a jó, felnőttek vagytok.
2021. szept. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyagi helyzet kérdése is. Ha pasiként meg tudod tenni,hogy ezeket fizeted, akkor fizesd. Amikor Te hívod meg főleg természetes,hogy Te rendezed a számlát.


Ha viszont a lány ragaszkodik ahhoz,hogy Ő is szeretne fizetni, hagyd időnként.


Nő vagyok, a pasim többszörösét keresi mint én. Ennek ellenére időnként én is szoktam fizetni ezt-azt.Csak egy példa: hivatalos ügyet kellett intéznem egy órányira lévő városban. A barátom felajánlotta,hogy elvisz. Részemről természetes volt,hogy meghívom egy gyorsétterembe. Ő pedig figyelt arra,hogy ne horribilis összegért rendeljen.

2021. szept. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a férjemmel még csak randiztunk az elején és nem laktunk együtt, kb. 60-40 arányban fizetett többet, mint én. Nem szerettem, hogy mindent a férfi fizet, de hagytam, hogy ő is ragaszkodjon a saját elveihez. Mondjuk 10 fagyizásból 6-ot fizetett ő. Amikor összeköltöztünk, már mindent a közösbe raktunk, abból fizettünk mindent, megbeszélve.
2021. szept. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én többet fizetek a közösbe, de majdnem kétszer annyit is keresek, szóval nem érzem igazságtalannak. Ez minden kapcsolatban megbeszélés tárgyát képezi, nincs rá egyetemes válasz.
2021. szept. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Étteremben, randikon én elvárom, hogy a férfi fizessen. Komoly kapcsolatban viszont nagyobb költségeknél, utazás pl, fizetem a részem. Kivéve, ha annyira gazdag pasim lenne, aki ragaszkodna hozzá, hogy ő fizesse, akkor nem bánom, fizesse :D Csak utána ne hallgassam azt, hogy ő mennyire nagylelkű és milyen sokba került stb. Vagy másik példa, ha mondjuk kéne nekem új autó és szeretne valamennyivel beszállni, annak örülök, de nem várom el, a nagy részét én szeretném fizetni. Elvégre is azt akarom érezni, hogy az enyém, én dolgoztam meg érte.


Közös ingatlant meg nem szeretnék senkivel sem. A szüleim a válásuk után 8 évvel még mindig a házon csatároznak, én ilyenbe véletlenül sem akarok belemenni. Manapság persze drága egy ház, de sok férfi keres bőven nettó 600 ezer felett, ami simán elég kell legyen hozzá. Én meg mivel kevesebbet keresek, veszek mondjuk egy kisebb lakást, kiadom, és a bevétel megy a közös kasszába.

2021. szept. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindig a férfi fizet! ALAP.


Kivéve, ha a nő pokolian gazdag.

2021. szept. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi nagyobb dolgokat felesbe (utazás, kirándulás), kisebbeket pedig aki meghívja a másikat.
2021. szept. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6# Furcsa vagy.
2021. szept. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Ez a celjaidtól függ és hogy mennyire akarod a lanyt. Mindent fizess és maximum pár apróbb dolgot hagyj, ha ragaszkodik hozzá,tehat 90-10% a javadra. A nők ebben a gondoskodást látják és hogy nem sajnálid rajuk a pénzt, azaz fontos vagy neked, szereted. Ha vannak vetelytarsaid, akkor muszaj mindent neked fizetned, ezzel maximalizalod az eselyeidet a tobbi ferfival szemben, a tobbseg ugyanis nem akar fizetni mindent. Fontos hogy amugy jol is nezz ki es onmagadert is szeretheto legy, mert kulonben uzleti kapcsolat lesz a dologbol.
2021. szept. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindig a párom (nő) fizet. Közös kassza, pénzt ő ossza be. Plusz pénzt havonta a konyhába rakjuk de nem költjük el az összeset. Abból megyünk nyaralni ha nem költjük el, van hogy ki kell pótolni.
2021. szept. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!