Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek illetve Lányok nállato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek illetve Lányok nállatok mi fér bele egy munkahelyi illetve iskolai flörtbe ha egy új diák illetve fiatal kolléga érkezik és van párotok vagy férjetek?

Figyelt kérdés
flört,iskola,munkahely,iroda

2021. szept. 24. 06:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Az egyik volt kolléganőm most ment férjhez ahhoz a sráchoz, akit az egyik céges bulin csalt meg. Egy másik 2 éve kapcsolatban van és folyton 1 órás ebédszünetekre megy egy sráccal. Nem hiszem, hogy a párjuk ennek örülne, ha tudná…


Nekem személy szerint mindennemű flörtölés azt jelenti, hogy nem szeretem eléggé a páromat. Úgy állok hozzá, hogy elképzelem, fordított esetben engem bántana-e xy dolog. Ha igen, akkor nem csinálom, mert nem fér bele. De szerintem már rég rossz, ha valaki folyton flörtölget a munkahelyén, akár csak szóban is.

2021. szept. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
ha új diák jön, ujjazás, bukkake, kényszerfrancia mindenképp belefér, a többi hangulat- és időjárásfüggő
2021. szept. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Semmi.
2021. szept. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem fér bele. Egy új kollégát nem csak szexuális szempontból lehet nézni. Sőt!!!
2021. szept. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

FELNŐTT KAPCSOLATOK!


Az iskola nem felnőtt (akkor sem, ha már a félelmetes 19 évet is elérte valaki, így nyilván nem pisis tini).

2021. szept. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Az uj diakot kollegat a munka erdekli es hogy szocializalodjon.

Szerintem.

Marhara nem erdekli ki vonaglik elotte vagy csorgatja rá a nyálát.

2021. szept. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
#5 lehet egyetemre gondolt, tudod oda felnőtt emberek is járnak, nem csak 19 évesek, főleg mesterképzésekre.
2021. szept. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%
Mélytorok nálam az ismerkedés rêsze. A flört csak ezután jön. Nőként azt kapok meg és ott ahol csak akarom. Egyszer élünk!
2021. szept. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
14%
Alkalmi szex simán
2021. szept. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
16%
Nálam a laza flört simán belefér, nincs abban semmi, csak játék. Ha a férjem csinálná, az sem zavarna, de ő nem ilyen típus. 29/N
2021. szept. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!