Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehetne jobb? A párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehetne jobb? A párom kiment külföldre, és hónapokig nem fogom látni.

Figyelt kérdés

Nem túl régen vagyunk együtt, tisztában voltam azzal, hogy külföldön dolgozik, és ritkán jár haza. Most volt itthon pár hónapot, ezalatt az idő alatt ismert meg engem. Nem hiszem azt, hogy megcsalna, mert igazi jó ember. Rajtam kívül egy kapcsolata volt, azzal a nővel volt együtt sokáig, és ennyi. Szex terén is az az egy nő volt az életében, mert nem híve a szexkapcsolatnak, egyéjszakàs dolgoknak, komoly meg nem akadt neki azóta csak én. Szóval nem a bizalommal van a probléma.

Őrülten hiányzik már most, pedig még csak reggel indult el. Legközelebb tavasszal jön haza valamikor, és az rengeteg idő. Tippem sincs, hogy bírjam ezt ki. Dolgozom (van két munkahelyem), tanulok (esti iskolában, és otthon is), ezek mellett sportolok, és van hobbim is, ettől jobban nem nagyon tudom magamat lekötni, de már tegnap is munkában végig ez a téma járt a fejemben.

Nem tervez egyébként örökké ott dolgozni, még 1,5 évet szeretne kint lenni, akkor összejön neki az adott dologra amit szeretne vásárolni, és haza fog költözni.

Mi segíthetne? Aki volt már hasonló helyzetben annak mi segített?

1800 km van köztünk.


2021. szept. 24. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

Szereted őt? Ő is téged?


Ha igen, akkor SOHA ne kérdezd meg, hogy kefél-e kint valakivel!!!

2021. szept. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Hat... Őszintén,nem hangzik túl jól. Ez nem kapcsolat.
2021. szept. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
#1: És azt se mondja el, ha ő kefél valakivel.
2021. szept. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Eszemben sincs ilyet feltételezni, első. Teljesen megbízom benne, mint írtam. Csak azért írtam ezt le, mert itt az emberek nagy része egyből azzal indít, hogy "tuti megcsal". S természetesen nekem sincs eszem ágában sem ilyen opció.

Igen, rosszul hangzik, az is...A kérdés viszont az, hogy aki volt már hasonló helyzetben annak mi segített?

2021. szept. 24. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!