Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hàzas férfiak, előfordult már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hàzas férfiak, előfordult már ilyen az életetekben? Hogyan reagàltatok?

Figyelt kérdés

Házas vagy több éve, van egy gyereked, de a munkahelyen beleszeretsz valakibe? Anélkül, hogy akarnád a feleséged megcsalni, érzelmileg legbelül elbuksz, kínlódsz stb.


Ne gyertek kérlek az álszent minek házasodik az ilyen szöveggel!


Voltàl- e ilyen szituban, ha igen, mit tettél?


Nincs szó félre lépésről, csak annyira megkedvted teszem fel a kolléganődet, hogy beleszerettèl.


2021. szept. 27. 20:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
17es voltam 20
2021. szept. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok és nem házas, de voltam hasonló helyzetben. Hosszú párkapcsolatban jött egy harmadik fél, akit anélkül, hogy többet gondoltam volna bele, nagyon megkedveltem, majd kiderült, hogy ez kölcsönös, még közelebb kerültünk egymáshoz és ettől bele is szerettem.

Úgy döntöttem, hogy a kapcsolatomat akarom megmenteni, és onnantól kezdve igyekeztem következetesen elkerülni minden barátságon túlmutató szituációt. Más okból ritkábban is találkoztunk, így könnyebb is volt, de még így is sokáig tartott, mire úgy éreztem már tényleg ártatlan a kapcsolatunk. A vége az lett egyébként, hogy ezt így nem tudtuk fenntartani, megszakadt a kapcsolat.

Az eredeti kapcsolatomba való visszatalálásba pedig nagyon sok energiát fektettem, talán nem hiába, de igazán nem vagyok meggyőződve arról, hogy megérte.

2021. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 34(f) éves koromban zúgtam bele egy kolléganőmbe. Neki is, nekem is volt családom. Borzasztó időszak volt, hiszen az eszem megálljt parancsolt. Pár hónap szenvedés után túl voltam rajta. De ráébresztett arra hogy miért nem volt jó az akkori párkapcsolatom.
2021. szept. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!