Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy reagáltàtok volna le ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagáltàtok volna le ha?

Figyelt kérdés
Szilveszter napja volt..Egèsznap sütöttem föztem estère hivatalosak voltunk 2 helyre is... Párom délután 2kor végzett a munkával és elment a munkatársaihoz kicsit dumálgatni cimszòval... Hivtam fèl 4 kor hogy hol van mert kotta rèszeg volt... Mondtam neki siesen haza mert készülödnöm kellene nekem is egész nap tettem vettem.. Mondta jò máris indul mondtam okés... Aztán eltelt 2 òra megint hivtam nem vette fel.. Akkor beparáztam hogy nem.e történt valami megint hivtam de semmi... Aztán egyszer csak haza èrt este 7 òrakor... Mondanom se kell milyen ideges voltam a világát nem tudta.. Nagyon össze vesztem vele... Van egy 20 hòs kisfiunk.. A párom csak azt hajtogatta mèrt baj az hogy kicsit jòl èrezte magát? Mondtam neki nem azzal van a baj èrezze jòl magát de vegye fel a telefont és gondolhattna rám is... Hogy siettek haza mert az az idiòta egésznap süt föz mellette még a kisfiunkal is foglalkozik. Erre mit kapok estère egy nagy vitát és egy kotta rèszeg pasit... Persze hogy ideges voltam... Aztán még ö volt, van besèrtödve... szerintettek igazam volt? Rosszul esett ez az egèsz dolog.. Igy ö lefeküt aludni én meg szilvesztereztem a 20 hòs kisfiammal :)
2019. jan. 3. 21:43
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
88%
Ha szilveszterkor a családja helyett a kollégákat meg a piát választja, akkor valami nincs rendben otthon. Beszélgessetek, mert szükségetek van rá.
2019. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
83%

Jó nagy hülye vagy kérdező, hogy egy mocsárrészeg emberrel leállsz vitatkozni...

Hagyni kell szépen, hogy lefeküdjön, aztán majd "másnap" kiütöd a húsleveses kanalat a kezéből és szembesíted a dolgokkal :D. De komolyan...vitázni/megbeszélni dolgokat józanul.

32/f

2019. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

Azt mondta dumálni ment fel mert felhivták magukhoz.. de ittak is és tùlzásba esett meg hogy ö sietni akart haza. Itthon rendben van minden legalábbis szerintem :)


Persze hogy leálltam vele nagyon mérges voltam.

2019. jan. 3. 21:53
 4/42 anonim ***** válasza:
22%

Eddig is ilyen megbízhatatlan volt? Ha igen, akkor hol volt az eszed, amikor a pici megfogant?

Hogyha eddig nem volt ilyen, akkor szép szóval, nem emelt hangon, beszélj a fejével. Add tudtára, hogy ez neked mennyire rosszul esett, kérd meg őt arra, hogy máskor ilyen eset ne történjen meg. Nézetem szerint egy ilyen eset nem a világ. Elhiszem, hogy nagyon-nagyon rosszul esett. Kinek nem esett volna rosszul?

Én igazat adok neked.

Idős férfi vagyok.

2019. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
27%
Nem tolerálom az alkoholt, nálunk ebben mindkettőnk részéről zéró tolerancia van. A folyosón ébredt volna másnap reggel, mert nem engedem be. Ha te egy alkoholistát választasz a férjednek, akkor nem kell meglepődni. Én egy ilyen után nagyon komolyan megkérdőjelezném a közös jövőnket. Főleg, hogy gyerek is van. Nekem ez sem társtól, sem férjtől, sem apától nem fér bele. Még 2 óra késés sem alapból a megbeszéltekhez képest, nemhogy a részegség. Vagy vállalja valaki az életében a kötelezettségeket, vagy elveszíti azokat. Én így élek, és jól élünk. Felelősségteljesen. N34
2019. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Eddig még nem volt ilyen problémánk most fordult elô elöször
2019. jan. 3. 21:56
 7/42 anonim ***** válasza:
47%
Vihar a biliben...
2019. jan. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
33%

Kifejtve:


Te el akartad játszani a nagy házisárkányt, az iron mammát, aminek a párod talán tudat alatt is kicsit ellenállt, főleg a félrészeg kollégái előtt (nyilván gondolhatod, hogy megy a beszólogatás, hogy na mi van, ugráltat az asszony?), de ezt olyan sete suta módon kezelte le - nem lehettek túl idősek úgy gondolom (26 max. 28.) - te meg még miután azért 7-re hazavergődött ahelyett, hogy másnapra egy nyugisabb beszélgetést beiktattál volna még neki is rontottál.

2019. jan. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
96%
Ez talán igaz egy 16 évesre, de egy felnőtt férfire, aki apa is, ne legyen igaz. Ha várja otthon a családja, akkor ott kell hagyni a félrészeg "haverokat", mert VÁRJA a CSALÁDJA. Aki felnőtt, az érti ezt. Akinek meg el kell magyarázni, annak kár beszélni. Aki szerint te vagy a házisárkány, nos, annak kár magyarázni. Mert akárhány éves is, nem nőtt fel agyban.
2019. jan. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
72%

De tudtam hogy itt is van gyerek...

Gondolom csak most lett ilyen a párod, eddig sosem volt...

ááh

2019. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!