Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki bosszút akar állni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki bosszút akar állni az exén, mert megcsalta, akkor még nincs túl rajta, igaz?

Figyelt kérdés
Több, mint egy éve szakítottak. Mi most ismerkedünk, de ez eléggé kiverte a biztosítékot.
2021. szept. 30. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, csak a sérelmei maradtak meg, érzelmek nem.

De akárhogy is legyen, én ilyen emberrel nem kezdenék.

Nem kezdek az exemről és a bosszúvágyamról csevegni, pláne az ismerkedés elején..

2021. szept. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az élettársam exe (hölgy) 3 év után is ahol tud, igyekszik neki keresztbe tenni.

Ego.

2021. szept. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az kemény, hogy ismerkedéskor ilyenekkel traktál. Nagy red flag! Lehet, hogy flúgos egy cseppet.
2021. szept. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl van vagy sem, én ilyennel nem kezdenék.
2021. szept. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem addig lépj le, amíg az exszel van elfoglalva, és nem rajtad akar bosszút állni.
2021. szept. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kár ezzel még egy percet is eltöltened, ha az exével foglalkozik. És még be is avat. Rohadt cink.
2021. szept. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Normális az lenne, ha semmit nem érezne.

A bosszú általában dühöt, haragot takar,ami ez esetben érthető. Ami viszont nem érthető, hogy miért van kapcsolatban az, aki nem zárta le a múltját.

Ebben a helyzetben neked egy megalázó szerepkőr az ő drámájukhoz asszisztálnod.

Tapasztalatból írom neked, voltam ilyen kapcsolatban...az elvált férj volt a párom. Az exfeleség megcsalta... Nem heverte ki.

2 év után belefáradtam és elköltöztem. Kibékültek újra összeköltöztek, egy év nem telt bele a férj pszichológushoz ment és rájött, hogy mit is csinál... engem hívogatott, hogy vígasztaljam. Már nem érdekelt...amúgy senkit, mert a baráti köre is belefáradt az állandó panaszkodásába. Fél évvel később az egyik közös barátunk hívott, hogy öngyilkos lett.

2021. okt. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el! Minden erőddel azon legyél, hogy menekülj!
2021. okt. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!