Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megtudtam, hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a férjem megcsalt az elmúlt félévben a kolléganőjével. A nő dobta, a szakításakor írt levelet olvastam. Onnan tudtam meg, volt már a szeretője előtte is. Férjem nem akar válni. Maradjak? Dobjam ki? Kapuzárási pánik?

Figyelt kérdés

2021. febr. 21. 18:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Azt tedd amit tenni akarsz. Ne más mondja meg. Gondold át.
2021. febr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Vesd fel a nyitott házasságot.
2021. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%

Mindegy mert úgyis maradsz. Eddig is elnézted akkor már mindegy hogy eggyel több vagy kevesebb, ilyenek a lábtörlők.

Te vagy a házicseléd. Főzés mosás takarítás gyereknevelés. Hülye lenne válni a pasas.

További sok boldogságot 😄

2021. febr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Próbálj megnyugodni és hideg fejjel átgondolni az egészet. Hogyan jutottatok idáig, van-e esetleg neked is egy kis felelősséged ebben, ha megbocsátasz tudnál-e benne bízni ezek után, stb. És dönts úgy, ahogy neked a legjobb. Nem ismerjük a részleteket, nem tudjuk létezik-e jó, vagy rossz döntés, azt neked kell mérlegelni. De fontos, hogy ez egy megalapozott döntés legyen, és tartsd magad hozzá, bármilyen nehéz is lesz. Kitartást neked!
2021. febr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem zavar téged annyira, hogy kidobd akkor lehet opció a nyitottházasság.
2021. febr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
20%
Mivel már megcsalt nem új a helyzet, ha eddig éltél benne gondolom ezután is menni fog. Ne hisztizz.
2021. febr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Mennyire zavar a dolog? Mennyire zavar ha megismétlődik? Meg fog.
2021. febr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
Én kidobtam
2021. febr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%

Beszéljetek! Nem a számít, hogy milyen tanácsokat kapsz.

Ismerek olyat, aki párszor megcsalta a feleségét, nem derült ki és boldogan élnek. De van egy olyan barátom is, akit a felésege csalt meg. Nagyon nehezen dolgozta fel, de azóta is együtt vannak. Ritka az ilyen, de ők megbeszélték a dolgokat.

2021. febr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
14%

Nem értem mi a kapcsolat a másaal való szex és a szét menés közt. Hisz ez két külön kapcsoalt, semmi közük egymáshoz.

Akkor szakíts ha szar a kapcsolat, ne azért mert mással szexelt. Az indokokat nézd.

2021. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!