Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kozlod nornalis emberi mód...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kozlod nornalis emberi mód a másikkal, hogy többet ne keressen, láttad, hogy olvasta de semmi reakciót nem kaptál azon kívül, hogy törölte a számod és tiltott. Ennyire megbamtottam?

Figyelt kérdés
Ha azt mondom, bunkó, paraszt mód beszéltem volna vele akkor oké. De én nem leszek második sehol senki el, és ez már nem az első 'szakítás' volt köztünk. Miért tennél ilyet ha tennél? N31
2021. okt. 1. 10:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Azt kérted, hogy szakítsátok meg a kapcsolatot, ő megszakította a kapcsolatot, erre te felkaptad a vizet.


Nem vagy te nő véletlenül? 😆

2021. okt. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Te akartad 🤦‍♀️
2021. okt. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Ha azt írtad neki, hogy ne keressen, akkor mégis milyen reakcót vársz, gágogó háziszárnyas? Pont azt teszi, amire kérted: nem keres téged.
2021. okt. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Az már biztos hogy a pasinak több esze van mint neked
2021. okt. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Az a baj, hogy reakciót vársz olyan embertől aki másodikként akart volna az életébe, ha jól értelmeztem.

Megkérted, hogy hagyjon békén, hát békén hagyott. Vagy lehetséges, hogy másra szamítottál?

2021. okt. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%

Férfiként én sem szoktam könyörögni, fenyegetőzni, anyázni. Nem kezdek piázni, nem lövöm fejbe magam.


Ráadásul én igazából ilyenkor a csajt sajnálom, mert nem tudja, hogy mit veszít.

2021. okt. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Magyarul:

Korábban téged kurogatott egy másik nő mellett, szakítottatok.

Utána megint összejöttetek ugy hogy te csak tartalék voltàl. Ez nem tetszett és szakítottàl.


Megint össze akarsz vele jönni.

2021. okt. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%

😂Ez nagyon vicces! Azt kérted, ne keressen. Nem keres. Most miért nem keres???

Kezdem érteni, miért mondják a nőkre, hogy bonyolultak.(Én is nő vagyok, de valami fura genetikai hiba miatt én azt szoktam mondani, amit szeretnék.)

2021. okt. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
6#akkor magyarázd el nekem kérlek ha férfi vagy, (a szemszögéből) 1,5 éve mire volt az jó, hogy magán számról hivogatott, be állított a házam elé, szinte már zaklatott... Csak furcsállom, hogy ilyen egyszerűen ment most ennyi. Nem kell ebbe bele látni, bele magyarázni semmit
2021. okt. 1. 11:18
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#9

Örülj neki, hogy végre értett a szóból, lépj tovább, légy boldog.

2021. okt. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!