Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, ezt vehetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ezt vehetem üzengetésnek a részéről?

Figyelt kérdés

szívem szerint a tini kapcsolatok témába írtam volna mivel olyan a jellege, de felnőttek vagyunk, így ide került. csak erős idegzetűeknek..

1,5 éve ismerkedtem egy akkor 20 éves lánnyal, nagyon jól éreztük magunkat és úgy gondolom most együtt is lennénk ha a baráti körünkben nem robban ki egy nagy veszekedés aminek a vége az lett, hogy a lány elveszítette bennem és pár másik illetőben a bizalmát. én ezzel egyet is értek meg nem is, mivel az egész egy elég kellemetlen esetből indult ki, ahol én közvetlenül nem tettem neki rosszat csak nem álltam ki amellett amit ők képviseltek abban a helyzetben. elég heves viták voltak, már akkor tudtam hogy innentől nem lesz köztünk olyan szoros a kapcsolat de a vége az lett, hogy kifejezte mennyire csalódott bennem és le is tiltott facebookon. a baráti körünk "ketté szakadt" viszont vannak köztük és köztünk akik tartják egymással a kapcsolatot, így néha én is szoktam hallani a lányról és tudom, hogy ő is rólam. neki és nekem sem volt kapcsolata azóta. pár nappal ezelőtt fbn kaptam a lánytól egy jelölést amit azonnal vissza is vont, de mikor rámentem a profiljára láttam, hogy 6 perccel azelőtt profilképet cserélt amit 3 éve nem tett, és leírásba egy dalszöveget írt amit nem másolok ki, de arról szólt hogy még mindig gondol valakire és az a valaki hiányzik neki "ennyi idő után is". azóta vissza sem tiltott tehát rálátásom is van már a profiljára. lehet már én képzelem be mert ezt szeretném hinni, de nekem az első benyomásom az volt, hogy ez milyen tipikus tőle, mert amúgy jellemző rá hogy sosem lép, hanem addig küldözget ilyen jeleket amíg a másik nem nyit felé.

kíváncsi lennék egy kívülálló lány ezt hogy ítélné meg, akinek esetleg hasonló taktikái vannak? :D

23/f



2021. okt. 1. 13:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Jól gondolod a kategória tévesztést. Nagyon túlgondolod ezt az egészet! Igen, valószínűleg nyitni akar feléd, neked azon kellene gondolkozni, hogy te mit akarsz. Ha meg őt akarod, akkor mozdulj meg, legyél már férfi!
2021. okt. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!