Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, pasik mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, pasik mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
32 nő vagyok, tetszik egy 42 éves férfi. Próbáltam kezdeményezni, rámosolyogtam egyszer melon kívűl ahol összetalálkoztunk.A folytatás nem tetszik: egyszer rámmosolygott úgy hogy miattam visszafordult valahonnan. Mindig dícséri a munkahelyi teljesítményemet. Ha pedig nincs senki a közelben és arra megyek köszönünk. Felhúzza a szemöldökét és bánatosan néz rám ( a kölyök kutya tekintet). semmit nem lép, nem kerül , de nem is közelít, viszont azt a bánatos kiskutya tekintetet veszi fel amikor nincs ott más és csak én látom.Egyszer mikor egyedül ültem belemélyedve a telómba engem bámult, de mire felnéztem pont azt a pillanatot kaptam el hogy abbahagyta a mosolygást és gyorsan a földre nézett.Mások előtt folyton dícsér, viccelődik is velem. Na mi az istenért nem lép semmit?
2021. okt. 1. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Vagy van nője

Vagy urulogiai problémai vannak

Impotens

Anyukaval lakik es nem tudna hol meg.dgni

Nincs penze szallodara


Sztem siman levágja hogy berepulo csettintes vagy nyugi.

2021. okt. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Családja van szerintem.
2021. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#2

Elég gyanús, hogy ez a helyzet.

2021. okt. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Családos
2021. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni hogy én mit csináltam/csinálok: annyira frászban vagyok hogy alig merek ránézni. Próbálom kerülni mert nagyon gyorsan ver a szívem ha a közelben van. De igazatok van, házas is lehet.
2021. okt. 1. 20:30
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ugyanebben a szituban vagyok és az oka: házas, gyermeke van.
2021. okt. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar lepni. Ennyi jo neki.
2021. okt. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Leírom amit a többiek! Van barátnője! Maradj tőle jó távol, mert nem akar semmi komolyat. Csak szenvedni fogsz ha ezt így folytatod.

Ez neki a szórakozás hogy a te szíved fájdítja.

Keress mást!

2021. okt. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
A bánatos kölyökkutya tekintet nálam az amitől százfelé szaladok. A bántalmazó manipulátor barométer rögtön bekapcsol. De egyébként nevetséges az ilyen viselkedés amit leírtál az olyan embereknek akik nem dőlnek be az ilyeneknek, hanem átlátnak rajtuk. Őszintén mondom hogy nem értem az olyanokat akik ezt nem látják és nem szánakoznak az ilyen szerencsétleneken.
2021. okt. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
Azert eleg komoly, hogy 32 eves es 42 evesen ott tartotok, hogy egyik nezi a masikat, majd masik nezi az egyiket. Ez tini szint. Barmi is van mogotte, ezt a pasit gyorsan felejtsd el, mindenre alkalmatlan.
2021. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!