Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Konkrétan mi az a barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konkrétan mi az a barátság extrákkal?

Figyelt kérdés
Ez milyen 21. századi baromság?
2021. okt. 2. 11:20
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Tehát még kb a nemibaj is garantált. Eljen a lazaság a 21. században...
2021. okt. 2. 12:18
 12/22 anonim ***** válasza:
89%
:D Gumióvszerről még nem hallottál ezekszerint.
2021. okt. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
48%
Imádom az ilyen kérdéseket, ami nem is kérdés, csak szándékos provokáció. Attól hogy előtted még a szatír is összehúzza a köpenyét, másnak még lehet olyan élete amit úgy élvez ahogy szeretne.
2021. okt. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
70%
Úgy látom valaki már nagyon megkeseredett a szexhiánytól:D
2021. okt. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Sokan biztos ha belemennek a barátság extrákba 😂
2021. okt. 2. 12:27
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Legyen az az ő “bajuk”
2021. okt. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy elmondom, hogy nekem is több, számomra vonzó férfi ajánlotta fel. Megmondtam, hogy bocsi, nem ugyanazt keressük, és éltem tovább az életemet. Nekem veled ellentétben van.
2021. okt. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
76%

En valahogy 20as éveim elején (kicsit még gyerekaggyal)voltam ugy hogy ha jo egyutt, elvagyunk egyutt, vannak érzelmek is, akkor alap hogy szexelunk is.

Azt se rudtam hogy mi az hogy birtoklas feltekenyseg a masik számonkérése stb.


Csak a felnottek kezdenek el görcsölni olyanokon hogy uristen megcsalt akkor vége a világnak is.


Fiatalon nincsenek görcsök birtoklás még az emberben. Elfogadás van önzetlenség feltétlen szeretet.

2021. okt. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
16%

Folyt

Joformán nyitott kapcsolatok vannak még csak gyerekaggyal.

Nem is ertettem azokat ae ha vkivel lefekszem akkor mással miert ne tehetnénk meg.

Mi ez hogy feltekenység.


A monogámia meg ezek az iratlan szabályok, ez valahogy vmi romlott erkolcsi/birtoklo rendszer miatt alakult ki sztem csak. Hogy ha vki az "enyém", "másé" ne legyen.


Aztan kesobb alakult az ki hogy szeretek vkit, akkor az hogyhogy más csajjal is csókolózik? Mikor en nem vágyom másra csak rá? De ő meg más lánnyal is elvan? Akkor ő engem nem szeret, csak en őt? Talán ekkor lettem féltékeny életemben eloszor.



A barátság extrákkal az még azt a naiv szabad erkolcsi renszert testesiti meg. Hogy azzal vagyok akivel epp akkor jo lenni. Es nem tabu attol a szex sem.

2021. okt. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül szexelnek másokkal is. A szabályokat meg kell beszélni.

Valakinél igen, erről szól, hogy kell egy fix partner, de közben vadászni is vágyik.

Valakinek meg elég a fix partner, nem össze vissza baxni akar, csak az adott illetővel közös jövőt nem tud elképzelni, mert nem kötődik hozzá annyira, nem egyezik a jovokep, stb. Attól még miért ne lehetne jól érezni magad valakivel, ha elvagytok?

Ahány kapcsolat, annyi ember, annyi szabály. Nem az ördögtől való dolog ez.

Főleg, ha van mögötted egy több éves kapcsolat, lehet, hogy nem vágysz egyből újra arra, hogy valakivel közösen építkezni kezdj a 0-ról, be kelljen számolnod róla, mikor érsz haza, balhézni kell esetlegesen a házimunkán, igazodni kell a másikhoz, stb-stb.

Egy laza kapcsolat kevesebb macerával jár, de igenis sok embernek megvan arra az igénye, hogy legyen valaki, akivel jól érezheti magát. Pláne, ha a barátai kapcsolatban vannak és alig érnek rá. És ez nem azt jelenti, hogy nem vagy korrekt a másikkal. Ha abban maradtok, hogy nem szexeltek másokkal, akkor nem szexeltek másokkal. Én sem azért vagyok ilyenben, mert közben agyba-fobe dugni akarok mindenkivel, hanem azért, mert nem akarok most egy komoly kapcsolatba belekezdeni, na meg nincs is erre potenciális jelölt. Attól még a jelenlegi partneremmel megvan a kémia és programokat is csinálunk, de vele nem tudnék jövőt építeni, mert arra meg alkalmatlan (számomra). Ilyen egyszerű a dolog.

2021. okt. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!