Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok ha megkérdezi tőletek,...

Lányok ha megkérdezi tőletek, egy fiúbarátotok h.vajon a szex után is barátként tudtok e rá nézni? Mire gondol konkrétan? Talán arra, hogy ha nem élvezném annyire amennyire vágyom rá, megszűnne a barátságunk?

Figyelt kérdés
2021. márc. 21. 07:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

arra gondol, hogy tudnál e rá továbbra is barátként gondolni ha szexeltek.. nem akarnál e többet pl.

de ezt tőle is megkérdezhetted volna, ha már barátok vagytok...

pl.

- ha lefeküdnénk tudnál rám barátként gondolni?

- mármint? mire gondolsz pontosan?

2021. márc. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondol hogy nem ronttottátok-e el az egészet a szex-szel. Mert azért az emberek túlnyomó többsége tisztában van vele hogy barátságba nem érdemes szexet vinni, mert nem ér annyit. Soha többé nem lesz olyan.

Egy pillanatnyi élvezet nem éri meg hogy az embernek megváltozzon egy fontos kapcsolata dinamikája. Alkalmi szexet csettintésre lehet találni bármikor, egy jó barátot sokkal nehezebb.

2021. márc. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, baráttal nem szexelek.
2021. márc. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1 es válaszolo megkerdeztem tőle.

Annyi volt a válasza, egyszerűen megkerdeztem.

Kis szűkszavú de csak az ilyen témában.


2 es köszönöm, jogos.Hát az előzmény h én hoztam fel neki a szex témát,már jó régen 1 éve, mert vonzódom hozzá szexuálisan is.Lehet neki sok a 2 együtt...pedig tudom, h.vágyik rá!

2021. márc. 21. 07:32
 5/12 A kérdező kommentje:
Pontosítanam a válaszomat, ő kerdezte meg h.utána tudnek e rá később is barátkent tekinteni?
2021. márc. 21. 07:33
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg akar dugni, de fél, hogy utána még a friendzone-ból is kikerül
2021. márc. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6 os, ez igaz.Köszönom😊

Csak akkor nem teljesen ismer... kb másfél éve tartó barátság egyébkent.Én hoztam fel a szex témát es kiderült h.végülis akarja, mert tetszem neki de a baratsag miatt mintha visszakozna olykor...

2021. márc. 21. 08:16
 8/12 anonim ***** válasza:
Inkább arra hogy ha megtörténne a dolog, akkor máshogy viszinyulnál hozzá. Nem a szex jellege miatt, hanem a megtörténése miatt.
2021. márc. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 ez hasznos válasz de kifejtenéd h.konkrétan mire gondolsz?
2021. márc. 21. 08:38
 10/12 anonim ***** válasza:

#7: És neked miért jó, hogy szivatod szerencsétlen gyereket?


#6

2021. márc. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!