Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Keresés gyakoriságából leszűrh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresés gyakoriságából leszűrhető valami?

Figyelt kérdés

Az hogy milyen időközönte, milyen gyakran keresi a férfi a nőt, abból a nők mit szűrnek le?

Pl ha egy férfi 2-3 naponta keresi csak a nőt, abból milyen következtetést lehet levonni?


2021. okt. 3. 09:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Pl. azt, hogy a nő magától nem keresi és azt várja hátha kölcsönös az érdeklődése, miközben nem.
2021. okt. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem. A nőt hagyja napokig megválaszolatlanul.
2021. okt. 3. 09:57
 3/24 A kérdező kommentje:
A ferfi varattatja meg a nőt.
2021. okt. 3. 09:58
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Hogy sajnos valószínűleg nem érdekli eléggé, nem gondolkodik komolyan vele.
2021. okt. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem nőként ez elvenné a kedvem, mert feltételezném, hogy vagy más nőkkel is játszadozik közben, vagy szimplán nem érdeklem eléggé, hogy időt fordítson rám.


Nyilván ha folyton rajtam lóg, az is red flag. Meg kell találni az egészséges középutat.

2021. okt. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ezt én is így gondolom. (Nő vagyok.) Egyszer tettem ezt szóvá az illetőnek hogy rosszul esik ez, erre megkaptam hogy nem az dönti el a másikhoz fűződő érzéseit hogy milyen gyakran keresi. Szerintem pedig igenis van jelentőssége ennek.
2021. okt. 3. 10:06
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok, azért elég sok királykisasszonyt típust láttam már, aki csak azért se keresi a férfit, mert az ő dolgának tartja, szóval ezért volt ez az első gondolatom.

A kiegészítéssel együtt viszont teljesen egyértelmű, hogy ez a férfi magasról szarik erre a nőre. Nem értem, minek ragaszkodsz hozzá. Vannak akik imádják megalázni magukat, de értelmét nem látom.

2021. okt. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Én pont hogy szóvá tettem és megkaptam azt amit. Még a masiknak állt feljebb hogy ezt szóvá teszem hogy nekem ez bántó.
2021. okt. 3. 10:21
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd szerintem a francba. Még magát akarja áldozatnak beállítani, pedig elég egyértelmű a szituáció.

Szerintem te ne írj neki, max nézd meg, hogy mit lép erre, mennyire teper.

Vagy szimplán mondd meg neki, hogy neked ez viszont így kevés, többre becsülöd magad és több kommunikációra van szükséged, főleg ismerkedős fázisban.

2021. okt. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Igen igazad van, a válasza az kb érzelmi zsarolásnak is hatott, és mintha még én volnék a hibás. Ezek után én nem fogom keresni.
2021. okt. 3. 10:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!