Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Keresés gyakoriságából leszűrh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresés gyakoriságából leszűrhető valami?

Figyelt kérdés

Az hogy milyen időközönte, milyen gyakran keresi a férfi a nőt, abból a nők mit szűrnek le?

Pl ha egy férfi 2-3 naponta keresi csak a nőt, abból milyen következtetést lehet levonni?


2021. okt. 3. 09:48
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Majd max megint 2-3 nap mulva megkeres, és en ezt eddig sosem tettem szóvá neki, kivéve most utoljára. Szóval igazságtalan is volt.
2021. okt. 3. 10:35
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy kedvel és tetszel is neki ugyan, de éppen egy rossz szakaszában léptél az életébe, így még az ő érzései nem annyira intenzívek irántad, mint fordítva. Vagy eleve nem az a típus, akinek igénye van a napi kommunikációra. Van ilyen is. Ezzel nem védeni akarom, de előfordulhat.

Ha fontos vagy neki és normálisan szóvá teszed neki az igényeidet, akkor próbál majd a kedvedben járni.Ha ez nem így történik, akkor igazad van, nem vagy első az életében. Szerintem várd ki, most ezek után hogyan fog viselkedni.

2021. okt. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
12-es nem ez volt az első eset hogy napokig nem keresett. Van hogy minden nap, aztán hirtelen napokig nem. Ezt ugy kepzeld el hogy beszélgetésben vagyunk írásban, es válasz nelkül eltűnik. Tudom sok a munkája, en ezt eddig meg is ertettem szóvá sem tettem. Kivéve ezt az egy esetet mert már ugy éreztem ez már bántó nekem. Arra azt reagálta amit az egyik kommentemben megírtam. Azt látom jónak ha én nem keresem ezek után.
2021. okt. 3. 11:06
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellesz neki eléggé. Egyértelmű. Valószínűleg másokkal is ismerkedik
2021. okt. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Ha azt nem is, de abban mindenképpen igazad van, hogy nem vagyok fontos neki. Nemhogy eléggé hanem sehogy sem. Ezt ő tagadta. Ekkor éreztem az érzelmi zsarolást.
2021. okt. 3. 11:23
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2-3 naponta keres, akkor tényleg nem kellesz neki eléggé. Ha épp nincs is tali, ha igazán érdekelsz valakit rád fog írni random kis kedves üzeneteket naponta is, keresi az alkalmat, hogy kapcsolatba lépjen veled. És igénye lesz személyesen is találkozni veled minél gyakrabban.
2021. okt. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Így van. Engem az döbbentet meg, hogy mit reagált arra, hogy nekem ez bántó, mert nem érzem úgy hogy fontos volnék.
2021. okt. 3. 12:40
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy egoista, őt nem lehet kritizálni - és a mondandódat annak vette. Nehogy már még ő legyen a rossz, inkább megfordította és ő kezdett el támadni téged. Kerüld el messziről az ilyen férfiakat.
2021. okt. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetben.. milyen gyakran találkoztok? Nálunk távkapcsolat van a szüleim betegeskedése miatt, de én megmondtam neki ha velem komolyan gondolja akkor igen, napi szinten ha csak 5 percre is de legyen telefon/ vagy adjon életjelet magáról... de ezt velem nem fogja eljátszani. Vagy kereshet mást. (Ugyanígy több nap volt mire válaszolt, azóta változtatott..)
2021. okt. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
19-es én is a napi akár ha csak minimális szintű kommunikációnak a híve vagyok, de ha engem a másik fél napokig megvárat a válasszal, akkor én egy idő után elvesztem a lelkesedésem, a motivációm, arra meg képtelen lennék már, hogy x nap nem keresés után húde örüljek. A válaszaitokat köszönöm!
2021. okt. 3. 13:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!