Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Keresés gyakoriságából leszűrh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresés gyakoriságából leszűrhető valami?

Figyelt kérdés

Az hogy milyen időközönte, milyen gyakran keresi a férfi a nőt, abból a nők mit szűrnek le?

Pl ha egy férfi 2-3 naponta keresi csak a nőt, abból milyen következtetést lehet levonni?


2021. okt. 3. 09:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha napokig nem válaszol neked és néha csak szó nélkül eltűnik beszélgetés közben, abból elég egyértelműen az szűrhető le, hogy nem érdekled eléggé. Hiába állít mást, olyan nincs, hogy komolyan veszi az ismerkedést és valóban érdekled, de azért napokig le se szar (nyilván más, ha van egy húzósabb időszaka, mikor nem ér rá, de akkor lehet előre szólni meg pár percet akkor is biztos tudna szakítani rád). Csak mentegetőzik, de én nem venném komolyan. Mondani bármit lehet, de a tettek nem igazolják.
2021. okt. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
21-es így van, én is ezt vallom. Látod ezt finoman közöltem is, erre kaptam amit kaptam.
2021. okt. 3. 13:31
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
A pasi azért reagált így, mert ő is tudja, hogy jogos a panaszod. Hagyd a francba.
2021. okt. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
23-as erre is gondoltam, márcsak abbol is, hogy ez volt az első alkalom hogy ezt szóvá tettem, masrészt miután ujra szépen elmondtam miert esik ez rosszul, azt kaptam hogy érti. Aztán azóta is semmi.
2021. okt. 3. 13:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!