Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjatok tanácsot mi a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok tanácsot mi a helyes ? A volt párom meg csalt de most vissza engem akar azt mondva megbánta .

Figyelt kérdés
6 honapot éltem vele. 2 hópaig volt mással egy falu belivel. Nagyon sokat sirtam szenvedtem miatta. Amikor vele volt kikacagott engem mikozben en sirtam. Nem tudom most mit tegyek mi ilyenkor a helyes

2021. okt. 4. 11:50
A kérdező szavazást indított:
vegyem vissza ?
Hagyjam
bolond lennék vissza fogadni
szerelmem miatt vegyem vissza
41 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Elég egyszerű lány lehetsz, ha eszedbe jutott, hogy visszafogadd. Dagi vagy?
2021. okt. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Gyere vele össze és csald rommá, aztán röhögd ki.
2021. okt. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Küld el a büdös francba! Az első jött-menttel le fog lépni újra.
2021. okt. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

De jó lenne, ha külső szemlélőként tudnád olvasni, amit leírtál. Akkor a kérdést se jutna eszedbe feltenni.


Aki simán csal és még röhög is rajtad, ugyan minek fogadnád vissza?!

2021. okt. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem p#na hiánya van és úgy gondolja, hogy Te lehetnél a fix p#na az életében...egyelőre legalábbis.

De aki így megalázott Téged és ennyit szenvedtél miatta, azt ugye nem akarod visszafogadni? Tudod, aki szereti a másikat, az nem így viselkedik és főleg nem röhögi ki a fájdalmáért, amit ő okozott.


N

2021. okt. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 harebell ***** válasza:
100%
Olvasd vissza, amit írtál, és próbáld meg külső szemlélőként olvasni, vagy mintha egy lánytestvéred vagy barátnőd kérne tanácsot. Jó esetben egyből látod és te is azt mondanád másnak, hogy eszébe ne jusson visszafogadni egy ilyen embert, aki így megalázta. Lehet, hogy most az érzelmeid miatt nem látsz tisztán, de a helyes lépés attól még ugyanaz. Szóba se állj vele.
2021. okt. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!