Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a lányok a fiúknak folyamatosan valami szerelmetes dolgot gravíroztatni?

Figyelt kérdés
Minden második ajándékozós kérdés arról szól, hogy mit akarnak gravíroztatni és hova. Egyszerűbb lenne a srác homlokára alkoholos filccel ráírni hogy ,,van barátnőm", azt legalább egy napig viselni is fogja.
2008. dec. 11. 18:44
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
és a svarowski öngyújtó nem azért jön be, mert svarowski. Hanem azért mert nem egy SNASSZ öngyújtó belegravírozva azzal, hogy "Szeretlek! Juci", hanem van benne valami plusz. És ha azok a kövek sima mezei kövek lennének akkor is ugyanúgy tetszene, mert van benne valami, ami nem átlagos!!!! ÉRTED??????
2008. dec. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
aha....nem vagyok rád féltékeny,csak neked egy szép,fém öngyújtó snassz,a swarovski meg megfelel...am meg képzeld,el akartam menni dolgozni,csak pár hónap még,mire 18leszek és nem vesznek fel sehova!!! am meg tojok a swarovskidra,neked csak az a megfelelő,a szeretetből adott ajándék nem...akkor meg pukkadj meg...
2008. dec. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
ja és az én párom nem csak a hülye swarovski gyökérségnek örülne,mert nem egy felfuvalkodott barom!képzeld,ő egy mikulássapinak is örült,mert vicces volt!és a sima,nem gyémántokkal bevarrt boxert is örömmel viseli,mert tőlem van!
2008. dec. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
vannak diákmunkák is, ahova már 16 éves korodtól mehetsz! Minden második sarkon van szinte egy diákszövetkezet. Tudod, aki akar az talál:-) csak tényleg AKARNI kell és nem itt panaszkodni.
2008. dec. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Na, azért nem gondoltam volna, hogy ilyen népszerű lesz a kérdésem. XD
2008. dec. 13. 19:45
 26/35 anonim ***** válasza:
tavaly nyáron 5diákmunka szövetségbe jelentkeztem be és sehol semmi...mindegy...de azóta szakítottunk,így már se swarovskit,se sima gyújtót nem kap...
2008. dec. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
ne legyél már ilyen fafej:-) nem a swarowskiról van szó mondom már lassan tizedjére:-) ha szeretitek egymást úgyis kibékültök és még megveheted neki azt az öngyújtót! Bár nem tudom min vesztetek össze, de mindegy! Remélem minden jól alakul majd Veletek! Drukkolok Nektek! Kellemes Ünnepeket!
2008. dec. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Ja, és nem vagyok felfuvalkodott barom!:-)
2008. dec. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
ne haragudj,úgy értettem h a barátom nem felfuvalkodott h csak olyan elit ajándék felelne meg neki...bocsi ha megsértettelek...se veled se nélküled van a részéről...
2008. dec. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
ja és köszi a biztatást,meg neked is kellemes ünnepeket!
2008. dec. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!