Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a lányok a fiúknak folyamatosan valami szerelmetes dolgot gravíroztatni?

Figyelt kérdés
Minden második ajándékozós kérdés arról szól, hogy mit akarnak gravíroztatni és hova. Egyszerűbb lenne a srác homlokára alkoholos filccel ráírni hogy ,,van barátnőm", azt legalább egy napig viselni is fogja.
2008. dec. 11. 18:44
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
én pl tavaly a kocsijába vettem üléshuzatot. Kinézett magának egy fekete piros műbőrt, ami olyan, hogy az első két ülésnél van egy bemélyedés a fenéknek így tök kényelmes. Nagyon nézegette az üzletben, én észrevettem és azt megvettem neki. Előtte egy órát kapott, és amikor kibontotta a dobozt sokáig meg sem bírt szólalni. szerencsére hasonló az izlésünk, így sikerült olyat választanom, ami neki is nagyon tetszik.
2008. dec. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
ez eredeti?mert te is azt vetted amire vágyik!mint ahogy én is azt fogom tenni!
2008. dec. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
22%
na de egy öngyújtó??????? ez sztem tök hétköznapi! Mondjuk én 25.sznapomra kaptam a bnőmtől egyet, na az komoly:-) bordó színű (gyönyörű), henger alakú és az alja ill a teteje egy csíkban Swarowskival van kirakva. A poén, hogy egy másik bnőmtől is ugyanezt kaptam, csak az kicsit snasszabb volt nem ilyen szép. De tök ki voltak akadva, mikor megtudták, h ugyanazt vették nekem. Ne érts félre nem bántani akarlak, mások vagyok (ami így van rendjén), így én biztos nem vennék a páromnak, mert azt bármikor vehet magának, és bárkitől kaphat. Vehet neki a haverja az anyja a sógora, bárki. De egy ilyen üléshuzatot vagy egy órát azért nem vesz neki bárki.
2008. dec. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
igen,csakhogy mi mi még tanulunk...szóval nem telik se kocsira,se üléshuzatra...de még csak Svarowskira sem..:D sajnálja megvenni magának a drágább gyújtót,én meg utálom nézni h minden másnap más gyújtója van,ami néha meg se gyullad!
2008. dec. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
0%
akkor basszus vegyél neki öngyújtót!!! Különben is mit magyarázkodsz??? nincs nekem semmi közöm ahhoz, hogy mit veszel, meg hogy mit nem veszel. Én leírtam a véleményem ennyi. Az még akkora bűn sztem! És a kisujjamból nem tudom kisz@opni, hogy még tanulsz. Nem értem miért kell ezekből ekkora ügyet csinálni. És erre már nem kell írni, mert már rég nem a kérdésre válaszolunk. Ha akrsz valamit inkább privit írj, mert sztem itt senki nem kiváncsi a "beszélgetésünkre"!
2008. dec. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
mindegy,csak azt mondtad h lehet eredetibbet kitalálni,erre te is azt vettél neki,amit akart kapni...ez ám eredeti..jó ajándékot vettél,mert qrva gazdag vagy,nekem nem telik..annyira lenézed azt az öngyújtót vegyünk dolgot,de a Swarovskis öngyújtó az bejön neked...mi nem vagyunk ilyen nagyigényűek...
2008. dec. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
22%
szerintem tok gaz ez a graviroztatas, olyan tipikus noi szokas, hogy legszivesebben porazon tartanak a parjukat, amire ra lenne irva, hogy kihez tartozik. Mikor ertik mar meg a nok, hogy a legtobb ferfi nincs oda a plussert, a gyuruert, nyaklancert, kepkeretert es a tobbi maflasagert. Vegyetek neki valami praktikusat, valami ruhadarabot, vagy amire tudjatok, hogy szuksege van.
2008. dec. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
én mindig mindenkinek saját készítésű, személyre szóló ajándékot készítek
2008. dec. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
én egy 2009-es naptárat fogok készíteni a páromnak, a saját képeimmel. Na de vajon milyen képek lesznek? ;)
2008. dec. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
0%
hogy te milyen hülye vagy!!! Képzeld egyáltalán nem vagyok gazdag!!! Csak még sosem jutott eszembe, hogy a páromnak valami snassz dolgot vegyek. Akkor sem volt ez, amikor még suliba jártam, mert inkább elmentem mellette dolgozni minden hétvégén és egész nyáron. Nem vet fel a pénz, de amim van, azért keményen megdolgozom! De látom csak a féltékenység beszél belőled, semmi más. Ha memg irigyled mástól a pénzt és az ilyen ajándékokat előtted is ott a lehetőség, hogy elmenj iskola mellett dolgozni. Akkor talán irigykedni sem fogsz másra.
2008. dec. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!