Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Halt már meg szerelmetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halt már meg szerelmetek? Barátnőtök vagy pasitok?

Figyelt kérdés
Komoly kérdés, szeretném tudni hogy ezek az események hogy történtek és ezekután mit éreztetek és zajlott le bennetek. Komoly és őszinte válaszokat kérek szépen. Köszönöm L/18
2010. szept. 1. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
2x is
2010. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem halt még meg semmi komolyabb hozzátartozóm, de tudom, hogy ha megtörténne, egykét hónapig naponta 3doboz cigit szívnék, és szügségem lenne a barátaimra. Ne aggódj, utána átmegy, mert a felejtés egy természetes emberi folyamat.
2010. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hat en asszem minden ejjel csak sirnék és nem aludnék...

talán depis lennék és az borzasztó lenne...

2010. szept. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én nagyon kikészülnék,mert annyira tudok szeretni,bár most nincs senkim

eddig akárhányszor beleszerettem valakibe ,mielőtt bevallottam volna neki történt velük vmi baleset és mindíg a kórházban kötöttek ki:S kezdek félni magamtól.persze ezek csak véletlenek.eddig 4*fordult elő,vakbélműtét,autóbaleset,lábtörés,kéztörés

2010. szept. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Rainmaker ***** válasza:
A barátnőmnél nagyon súlyos, 60%-os halálozási arányú betegséget diagnosztizáltak. Ha meghalna, tuti utána mennék, mert ő életem szerelme, és nélküle nem lenne soha teljes az életem. De lehet, hogy csak elszöknék, és egyedül élnék tovább, minden korábbi kapcsolatot megszakítva. Kívülről a kettő ugyanaz.
2010. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen 2 évvel ezelőtt halt meg a barátnőm, kegyetlen érzés, tudni azt hogy sosincs többé, soha többé nem láthatod. 27/f
2010. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát én ebbe bele se mernék gondolni,ha bármi történne a barátommal belehalnék,tuti kikészülnék és nem tudnék nélküle tovább élni. Ő a legfontosabb nekem és az életem szerelme.
2010. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy nagyon jó ismerősömnek halt meg a barátja motorbalesetben. Ő annyit mondott róla, hogy most, úgy kb 5 évvel az eset után, már van olyan nap, hogy nem jut eszébe...

Én tényleg bele sem merek gondolni, hogy velem ilyen történhet. Nem is akarok belegondolni. Meg igazából így 16 évesen nem is lenne túl egészséges, ha ilyeneken gondolkodnék...

2010. szept. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sokan nem élték át még az igazi fájdalmat akkor...


16 évesek voltunk a barátnőmmel, hazafelé tartott az apjával.

Másnap reggel kaptam egy telefont az anyjától, hogy mi is történt. Akkor omlottam össze. Bőgbe mesélte, hogy autóbalesetük volt. Barátnőm nem élte túl. Napokig sírtam -igen férfi létemre- és nem értettem miért történt. Többször kikeltem magamból és indok nélkül ötöttem meg osztálytársaimat. Az a mérhetetlen öntudat-feletti sokkos állapot.

Nagyon szerettük egymást.

A legrosszebb a temetés volt. Az a kép, életem legemlékezetesebb képei közé égette be magát, ahogy egy szál vörösrózsát tettem a koporsójára.

Nővérem segített túllépni a történeten. A mai napig bánt, és fáj, hogy a metróállomáson egymás kezét fogtuk, és mosolyogtunk egymásra, majd megcsókoltam, majd 2 óra múlva a 4-es úton egy balf**z kamionos miatt meghalt.

Ez 4 éve volt. Tavaly lett új barátnőm. Nekm 3 év kellett, míg feldolgoztam, de nem múlt el teljesen. Barátnőmmel kimentünk meglátogatni a temetőbe őt. Ő megérti, hogy miért teszem, és hagyja. Még mindig van valami, ami miatt szeretem, de azóta egy újabb életet kezdtem.

Valahányszor leírom, elmondom bárkinek, úgyérzem megkönnyebbülök egy kicsit. Ma már el tudom mondani a történetet, ami mások számára hihetetlen és csak legyintenek rá, de bármelyik szeretükkel megtörténhet.

2013. márc. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!