Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Állítólag szép vagyok mégse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állítólag szép vagyok mégse akar velem ismerkedni senki. Tipp, hogy miért?

Figyelt kérdés
2021. okt. 11. 20:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Küldesz képet? Akkor tudjuk csak kizárni hogy nem a külsővel van a gond
2021. okt. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Tipp1 lehet nem vagy erdeklődő, nem a másikrol kérdezel, hanem inkabb magadról beszélsz

Tipp2 nem olyan témáid vannak, amikkel hamar egyhullamhosszra kerülnél másokkal, vagy nem csatlakozol be a már adott témába hanem újat inditasz ami esetleg senkit nem érdekel

Tipp3 nem vagy esetleg oldott laza elfogadó, hanem feszengsz vagy bármi

2021. okt. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Miért akarna bárki is ismerkedni veled csak azért, mert szép vagy? Ez rengeteg más nőre is igaz. Mást nem tudsz felmutatni?
2021. okt. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Küldj képet vagy írj valamit magadról. A telepatikus képességeim nem elég fejlettek, hogy kiolvassam a fejedből, milyen ember vagy, illetve az arcodat se látom így. 😅
2021. okt. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy taszító a lényed.
2021. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Hiába vagy szép, ha nem tudsz elbeszélgetni a másikkal. És szerintem nem tudsz, mert a kérdésed is egyetlen mondat, mintha azt várnád, hogy mindenki más találja ki a körülményeidet.
2021. okt. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%
Tipp? Például azért, mert félnek az elutasítástól. A csinos lányokat nehezebben szólítják meg.
2021. okt. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Attól hogy szép vagy lehetsz üres, ami már a tekintetedből is látszik.

Vagy lehetsz szép, de nincs kisugárzásod.

2021. okt. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj, hogy ezt mondom de valószínűleg nem vagy szép. Én úgy gondolom hogy nagyon sok minden hiányzik belőlem, nem lehet velem annyi témáról beszélni, mert egyrészt nem tudok olyan mélyen belemenni témákba és nem is tudom olyan hosszasan magamat kifejezni, többet beszélek magamról ahelyett hogy érdeklődnék, egy szóval ezek a dolgok elég negatívak viszont csak azért mert szép vagyok rengeteg férfi akar velem ismerkedni, az már egy teljesen másik kérdés hogy meddig vagy miért. Szerintem egy szép lánynak bókolnak meg játsszák az eszüket addig ameddig megfektetik sőt lehet hogy utána is eljátsszák a szerelmes lovagot csak azért hogy később megint tudjon vele szexelni. Így tényleg ne haragudj de én úgy gondolom hogy nem lehetsz annyira szép mert egy szép lánynak mindig van kérője, mindig akar valaki ismerkedni.
2021. okt. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
9-es voltam. Voltak olyan férfiak is akik ténylegesen komolyat is akartak tőlem, vagy együtt is voltunk komoly kapcsolatban aztán én szakítottam pedig csak szép vagyok semmi több, és nem olyan senkiházi férfiakról beszélünk, ezek alapján gondolom ezt.
2021. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!