Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le kellene húznom magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le kellene húznom magam a WC-n, mert én nőként 30 vagyok, a párom 27?

Figyelt kérdés

A családtagjaim is megszóltak, és 1-2 férfi és női barátom is. Nem mindegyikük durván, némelyek csak célozgatnak rá, hogy nem fog így hosszú távon működni, csak korábban azért nem szóltak semmit, mert azt hitték, hogy max. 2-3 év után vége lesz, de már 7 és fél éve tart. Szerintük borítékolható, hogy a párom meg fog csalni, mert 20 éves félig tini kinézetű srácból jó pasi lett és a karrierje is felfelé ível, simán megkaphat 22-23, de akár 18-20 éves csajokat, és ezzel én egy idő után esélytelen, hogy versenyre keljek, meg fog részegülni. Nem véletlen, hogy régen általános volt a 10-20 év korkülönbség a férfi javára. Főleg a férfi ismerősim mondogatják ezt, a barátnőim inkább azt, hogy én vagyok az, aki mellé már egy érettebb, 5-10 évvel idősebb pasi kéne. A családtagjaim meg egyszerűen ignorálják a kapcsolatomat, mintha nem is lenne komoly, meg sem említik, nem is kérdeznek róla (kivétel anyukám, ő normálisan kezeli, szereti a páromat).

Arra is megjegyzéseket tettek, hogy nem sokkal a 7. évforduló után jegyzett csak el, szerintük esze ágában nincs elvenni.

Folyamatosan olvasok hasonló megjegyzéseket az oldalon is, hogy 30 évesen egy nőnek már a saját korosztálya sem való, mert kaphatnak fiatalabbat, meg, hogy ilyen idős nő nem versenyezhet a 20 évesekkel, még akkor sem, ha jó a teste és fiatalabbnak néz ki, mert akkor is riasztó megtudni, hogy már 30.

Egyáltalán miért kellene versenyezni? Miért nem lehet sokak szerint olyan, hogy 2 ember szereti egymást és kitartanak egymás mellett? Egyáltalán miért lenne jobb társ a páromnak egy 18-20 éves lány?

Én nagyon szeretem a páromat és azt szeretném, ha a sírig tartana a kapcsolatunk, viszont egy esetleges megcsalásnál nem néznék félre, nem bocsájtanám meg neki semmilyen esetben. Viszont, egyáltalán nem úgy ismerem, hogy hűtlen lenne, és a korommal sincs semmi gondja, határozottan ezt állítja. Szóval a kapcsolatunkkal minden oké, csak egyre jobban bántanak a beszólogatások, és egyszerűen nem akarom elveszíteni, félek a jövőtől. Már szinte kényszeresen sportolok, egészségesen eszem, vedelem a vizet, ápolom a bőrömet, hogy ne látszódjon a kor, és pillanatok alatt meg lehet bántani az ilyen megjegyzésekkel, főleg, amikor azzal jönnek, hogy még az sem elég, ha szép vagyok és fiatalnak nézek ki, adok magamra, mert akkor is annyi vagyok amennyi, és egyszer rá fog jönni, mikre van lehetősége.



2021. okt. 13. 11:10
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
57%
Tipik incelkérdés. Felmondja az összes ostoba kliséjüket, nőnek kiadva magát.
2021. okt. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Sz*rd le mások mit gondolnak, szeressétek egymást.
2021. okt. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek 40 es nőket akik huszasokkal járnak sőt gyerek hazasság meg szerelem.


A korkülönbség hatalmas.(noha külsőre nem,vagy nemigen látszik)

Mégis érdekes, hogy van annyi tisztelet a külsősökben (plusz anyos apósban stb), hogy senki, mégcsak a szájára sem veszi a korukat.

Főleg a nő iránti tiszteletből.

2021. okt. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
A családtagjaidat kéne lehúznod a WC-n. 3 év korkülönbség semmi, normális ember nem cseszegetne érte, szóval vagy valami másért utálnak téged és/vagy a párod és azzal cseszegetnek amivel épp tudnak (és mivel semmivel nem tudnak, így marad ez a blőd baromság), vagy ritka idióta emberekkel veszed körbe magad. Sokkal jobban tennél magadnak és a kapcsolatodnak is ha minimum megtanulnád meghúzni a határais és elküldeni a beszólogatókat a pitsába, vagy ha megválogatnád kivel tartod a kapcsolatot. A kényszeresség és a komplexusok ki fognak nyírni, téged és a kapcsolatod is, szóval ne hagyd magad.
2021. okt. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
98%
Ne hallgass idiótákra. Anyukám is 3 évvel idősebb apukámnál, 30 éve boldogan elvannak.
2021. okt. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Én 32 vagyok, a párom 29. 3 év. Engem eddig még soha senki nem szólt meg. Meg amúgy is, nem is érdekelne mások mit gondolnak erről, én vagyok vele. Nem akarok én mások normáinak megfelelni.
2021. okt. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
95%

3 év az semmi, pedig én nagyon ki vagyok élezve a korkülönbségre. Simán egy korosztály vagytok, a külsőd nem függ a korodtól, a korkülönbség inkább a belső miatt necces, de ti egy ligában játszotok! Ez tök jó.


Egyszer rá fog jönni amúgy, hogy mikre van lehetősége, ebben nem tévednek. Ahogy te is. Olyan 35-40 felé szokott bekapcsolni a "jajj, öregszünk" érzés, akkor jönnek be a fiatalabb nők, fiatalabb pasik, nézzük meg mit hagytunk a piacon érzés, biztos a legjobbat hoztuk e haza.


Szerintem is cserélj ismerősöket, rokonokat!

2021. okt. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
6%

nem a másoknak való megfelelésről szól ez, hanem a józan észről... szerintetek tényleg puszta véletlen és céltalan gonoszság miatt mondja ezeket a dolgokat annyi ember? :DDD

vicces az is ahogy egyből inceleznek itt egyesek :D


kérdező, attól, hogy vizet vedelsz, még látszani fog a kor, a 18 éves lány pedig nem feltétlenül társnak kellene a kanidnak, hanem tudjuk mire és tudjuk mennyire jogosan, ennyi.

2021. okt. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
71%

Ha neked ez gondot okoz akkor ideje szakitani mert ezt mindig mondani fogjak...

Persze az hogy csak az irigyseg beszel beloluk stb mindig ott van

2021. okt. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Aki <5 év korkülönbségen hisztizik, megérdemli, hogy egyedül dögöljön meg
2021. okt. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!