Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz az, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az, hogy ha valaki akar valakit, az minden esetben lépni is fog?

Figyelt kérdés
2021. okt. 15. 13:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha valaki tényleg akar valakit*
2021. okt. 15. 13:43
 2/10 A kérdező kommentje:
(Beleértve a kezdeményezést is)
2021. okt. 15. 13:44
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem fog mert gyáva.
2021. okt. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Lehet, hogy barátok vagytok, de fontos annyira a barátságod, hogy ne kockáztassa.
2021. okt. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Nem igaz (szerintem).
2021. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Egyáltalán nem igaz. Manapdág elég dokan vannak (vagyunk) akik túl gátlásosak hozzá pl, mindenki más miatt. Meg ahogy a 4es is mondta lehet pl hogy egy barátságot nem rúgsz fel amiatt mert bejön a masik.
2021. okt. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez emberfuggo. De alapjaraton elobb utobb ugyis lepni fog az illeto, tehat mondhatni igaz.
2021. okt. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki tényleg akar valakit, akkor lépni fog.
2021. okt. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mennyire akarja. Ha valamit nagyon akarsz, de nincsen meg az életedben (most próbálok nagyon általános lenni), akkor idővel találkozol egy olyan diszkomfortérzéssel (elégedetlenség) ami lépésre késztet.


Ha nem akarsz valamit eléggé, akkor nem fog annyira zavarni a hiánya, hogy találkozzál ezzel az elégedetlenséggel, szóval lépni sem fogsz.

2021. okt. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam a gátlás mindig pont akkor volt a legerősebb, amikor a legjobban szerelmes voltam. Olyankor elképzelhetetlennek tartom, hogy egy ilyen tökéletes pasi engem akarjon. Csak akkor merek ilyenkor lépni, ha a pasi egyértelműen kifejezi a vonzalmát. Nem azért, mert nem akarom eléggé, hanem mert tényleg biztos vagyok benne, hogy esélyem sincs.
2021. okt. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!