Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megzavartak a wc-n a barátomná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megzavartak a wc-n a barátomnál, miért ilyen tapintatlanok?

Figyelt kérdés

Barátomhoz átjöttem munka után, ő még nem ért haza. De a húga otthon volt és beengedett. Tudni kell róla hogy van egy stílusa, legalábbis nekem ezt mondták de eddig nem tapasztaltam. Szóval felmentem barátom szobájába, felhívtam hogy ideértem, mar ő is úton volt suliból haza.


Munkában is már nyomasztotta valami a hasamat, gondoltam ameddig nem ér haza elmegyek vécére. Nem lehet zárni sajnos kulccsal a fürdő ajtót náluk valami miatt, de ha be van csukva az ajtó, az egy egyezményes jel hogy valaki bent van. Beültem tehát, nekem idegen helyen kissé nehézkesen megy a dolog szóval kell idő hogy ellazuljak.


Mikor kicsúszott a dolog egy része még éreztem hogy van bennem közben kopogtat a hugica. Mondtam neki hogy foglalt. Aztán egy perc mulva ismét kopogtat. Ugyanazt mondtam. És se szó, se beszéd benyit hogy neki készülődnie kell és a sminkcucca bent van. Én meg ott ültem a vécén. Beszólt egy ilyet hogy "szerintem nyiss ablakot sürgősen". Iszonyatosan megalázóan éreztem magam, egy szót se tudtam szólni...


Szerintetek elmondjam a páromnak ezt az incidenst vagy tartsam inkább magamba?



2021. okt. 15. 19:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%

XDDD

Szoval bekullantottal a baratodhoz :)))))) aaaaa hat ez kva joo... Szanalom :))) mamahotel....

2021. okt. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Szar ügy, hogy a fürdő és a wc nincs külön. Elmondhatod, hogy bunkó a hugica, de ettől nem változik semmi.
2021. okt. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem mondd el nyugodtan a párodnak, ez az eset nem téged minősít, hanem a hugicát.
2021. okt. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
Nők és a problémáik :D
2021. okt. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

1-es

Mi a szánalmas? :)

2021. okt. 15. 19:16
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem fogd fel lazábban. Mindenki jár wc-re, és ott nem illatos dolgokat produkál. Ő volt tapintatlan, akkor szagolja.
2021. okt. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Lazy Lover ***** válasza:
25%
bolhából elefánt .... felesleges szólni
2021. okt. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%

szerintem nyiss kèrdèst sürgősen

😆😆


Az ingerszegèny èlet:

Ha rangsorolnàd a veled történt gáz😆 dolgokat , ezt hova pakolnàd?

Nem hinném, hogy ez a legnagyobb problèmád


A sztori és az előadásmód tetszett 😆😆

2021. okt. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
En elinteztem volna ennyivel: Szupi, hogy te rozsaillatut sz@rsz, de legyszi csukd be azt az ajtot.
2021. okt. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
szerintem meg tulreagalod. hugica sietett, kellett neki a sminkcucca, te meg lassan kulaztal. ez van/ nyilvan jobb lett volna ha megkerd h add ki a sminkcuccat
2021. okt. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!