Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ő a tapintatlan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ő a tapintatlan, vagy csak én szívtam mellre?

Figyelt kérdés

Nos hát a lényeg az, hogy 3 éve együtt vagyunk a párommal. Amikor csak velem van akkor jaj annyira elmondja hogy milyen jo hogy vagyok neki stb (amúgy én vagyok az első barátnője..) aztán meg amikor társaságban vagyunk olyan nagy a szája hogy ő simán elvan csaj nélkül stb. És ez kicsit rosszul esett hogy kb nevetve mond ilyeneket. Bezzeg ha kettesbe vagyunk akkor jajj mennyire jo hogy osszejottunk meg hogy itt vagyok neki stb...

Jo persze nem azt mondom, mindenki tul eli a szakitasokat, de en mondjuk nem mondtam volna ilyet foleg nem elotte.. Bar igazabol nem is igy gondoltam eddig.

Szerintetek ez taplosag az o reszerol vagy csak en fujom fel?

23/l, o 28/f


2017. okt. 16. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég tapintatlan. Nyilván ezzel egy bizonyos képet szeretne mutatni magáról a társaságban, de nem túl jó, hogy pont ilyen benyomást szeretne tenni hiszen ez nem éppen arról árulkodik, hogy mindne körülmény között vállalja a kapcsolatotokat.
2017. okt. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Taplóság.
2017. okt. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tapintatlan, le se szarja hogy mellette te mit erzel. Valoszinu egy kenyelmi kapcsolat a tietek...szamara. Az biztos nrm kotodik hozzad melyen.
2017. okt. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Ő egy tapintatlan b*nkó, emellett rémesen éretlen.

Most nem akarom elemezni, hogy vajon mi vezethet oda, hogy valakinek 28 évesen sikerül életében először barátnőt szereznie, de maradjunk annyiban, hogy egy átlag 16 éves érettségi szintjét nem éri el.

Én - márpedig elég sok mindent be tudok nyelni - egy ilyen mondat után megmondtam volna, hogy akkor oké, akkor legyél el továbbra is csaj nélkül, ahogy tetted az eddigi 27 évben. Aztán talán elgondolkozna rajta, hogy mégsem úgy megy, ahogy ő gondolja.

Hiányzik belőle az irántad érzett tisztelet, és fontosabb neki, hogy a - hasonlóan éretlen - haverjai körében eljátssza a fú, de menő csávót, akinek aztán senkire nincs szüksége, mint az, hogy ne bántson meg téged.

Nem azt mondom, hogy ez nettó az ő sara... biztos volt valami komoly oka, hogy ilyen kis életképtelen lett, de ez akkor sem elfogadható. Én ha szeretek valakit, még a gondolata sem fordul meg bennem, hogy bárkinek rosszat mondjak róla, beleértve azt sem, hogy közönyösen álljak hozzá, vagy értéktelennek tartsam. Mint ahogy tette ezt ő.

Nem azt mondom, hogy most azonnal tedd lapátra (bár akinek csak akkor vagyok fontos, ha nincs más a 20 méteres környezetemben, az nálam már eléggé kapcsolatot kizáró tényező, és sokan vannak, akik ezen a ponton teljesen jogosan véget vetnek egy ilyen kapcsolatnak), de egy nagyon komoly elbeszélgetést mindenképp megérne, ahol túl azon, hogy minimum egy őszinte - nem unszolásra történő - bocsánatkéréssel tartozna, alaposan le kéne tisztázni, hogy egy kapcsolatban miket szabad, miket illik, és miket nem. Mert teljesen jogos, sőt, alapvető igény lenne, hogy ha tényleg szeret, akkor ezt mások előtt sem szégyellje.

2017. okt. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Ez inkább gyerekes viselkedés szerintem.
2017. okt. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Veled van de nem tisztel. Amikor együtt vagytok akkor meg azért mond ilyeneket mert estére valahogy le kell rólad szedni a bugyit.
2017. okt. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy hazug bunkó képmutató ember.


Pont a napokban történt hogy egy ismerősömet kirúgták munkahelyéről.

Facebookon már úgy kommunikálta hogy ő a király mert fel mert mondani! Pff na a legtöbb ember sajnos ilyen. Többnek próbálják beállítani magukat, mint amennyit érnek valójában.

2017. okt. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Képzelem, milyen jófej srác.

Mármint egy naiv lánynak úgy tűnhet.

A helyzet az, hogy én is jól elvagyok egyedül, annak ellenére, hogy általában kapcsolatban vagyok, de attól még nem "menőzök" ilyesmivel.

Ha valaki kérdezi, elmondom a véleményemet, de ha velem van a barátnőm akkor olyasmit mondanék, hogy "jól elvagyok nő nélkül, de vele (barátnő) sokkal jobb, mint nélküle".

Aki pedig 28 évesen így akar menőzni, mint a barátod, az még a korodbeli srácoknál is éretlenebb, gyerekesebb. Vannak ilyenek, és általában nehezen növik ki a dolgot, már ha egyáltalán sikerül.

2017. okt. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tisztel, ahogy a többiek is írják.
2021. okt. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!