Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem volt tapintatlan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem volt tapintatlan?

Figyelt kérdés
1 hónapja eltűnt a kutyám otthonról. A barátommal a szüleinél ebédeltünk, és egyszer csak a barátom vidáman felhozta hogy nekik milyen kutyáik voltak, elég sokáig beszéltek róla, a barátom tudta, hogy eltűnt a kutyám, de nem is említette a szüleinek. Már majdnem sírtam mikor nevetgélve beszéltek a régi kutyáikról.
2015. dec. 21. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy eszébe sem jutott hirtelen. Neked ez nagyon fájhatott, de neki nem esett le.

Nem gondolnám, hogy szándékosan tette ezt.

2015. dec. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Hogyan tud ELTŰNNI egy kutya? 25 éve tartok kutyát, a jelenlegi a harmadik, de még egyik sem tűnt el. Nem a barátod lelkiismeretén szárad, hogy te nem vagy elég felelős gazda, ezt magadnak kell feldolgozni.
2015. dec. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi??? Anyukám egyedül él. Ott van a kutyus, kislakásban nem lehet tartani! Anyukám beteg, és mikor kiengedte őket az udvarra, nyitva felejtette a kaput. Nem tehet róla senki, a másik kutya nem ment el. De köszönöm hogy ekkora bunkó vagy!
2015. dec. 21. 14:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért az nem a felelős kutyatartás magasiskolája, hogy nyitva felejtjük a kaput, a kutya a meg magára vessen, ha elkóborolt.

Ha anyukád mentális beteg, és ezért hagyja nyitva a kaput, felelőtlenség rábízni a kutyát. Ha szimplán feledékeny, akkor meg hogy ne volna felelős azért amit csinált? Nem azt mondom, hogy börtönt érdemel érte, de hogy "senki nem tehet róla..." az egyszerűen nem igaz.

Ha a két éves unokája lenne rábízva, akit kienged az udvarra, és a gyerek a nyitva felejtett kapun kibóklászik, akkor sem felelős senki???

2015. dec. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Hany eves vagy 10? MInek neked pasi ha eretlen vagy, kutyazz meg barbizz inkabb!
2015. dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a kutyáim kiszökös fajták,azért is van ,megkötve de én nem szeretem megkötni szegényt,de ha kiszökik akkor elindulok megkeresni,de ga dolgozni vagyo,vagy suliba akkor is visszatalált,és bebujt a kapun ,mert nyitva hagytam,vagy beengedi anya vagy valaki,mert anya helyben dolgozik,
2015. dec. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most meg bunkó lettem... az a kutya valószínűleg éhen halt, megfagyott, vagy elütötték, de én vagyok a bunkó, hát oké. Bármilyen kutyát lehet akármilyen kis lakásban tartani, ha naponta többször leviszed sétálni, ami alatt rendesen lemozgatod, kifárasztod: a nap többi részét karikába gömbölyödve átalusszák. De kifogás mindig van. Ha ilyen rosszul vagy lelkileg, akkor esetleg menj el önkéntesnek egy menhelyre, azzal úgymond jóvá teszed, amit a saját kutyáddal elkövettél. :/
2015. dec. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!