Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Edzőteremben érdemes ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edzőteremben érdemes ismerkednem csajokkal?

Figyelt kérdés

A nők akik oda járnak elég sportosak. Hogyan csináljam? Nem akarok rámenős lenni, de jó lenne összejönni eggyel.

F



2021. okt. 16. 14:17
A kérdező szavazást indított:
Igen, próbáld meg.
Inkább ne.
17 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Őszinte leszek, én emiatt mentem egy csak nők számára fenntartott edzőterembe. Sőt, ezért is ilyen népszerűek.


Jó, ha egy pasi bátor és mer leszólítani, de edzés közben NE. Én olyankor fókuszálok, edzek, és nem traccspartit tartok. Max edzés után.

2021. okt. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Edzőterembe edzeni járnak általában az emberek. Sokaknak ez egy medtiációs tevékenység. A fülüket is bedugják közben, ez azt jelenti, hogy ne szólj hozzám.

Vannak persze kivételek. Mindig látni 1-2 lézengő nőt, akiken látszik hogy vadászni jöttek. Könnyen szóba elegyednek és van, hogy ők jönnek oda hozzád segítséget kérni vagy bármiért. Felismerhetőek a feszülős jóga nadrágról és a tevepatáról.

2021. okt. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Egy csoporttarsam erről panaszkodott hogy minden második pasi az edzőteremben odament hozzá és kérdezgették hogy kell e valamiben segíteni.
2021. okt. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 harebell ***** válasza:
87%
Szerintem ugyanaz érvényes rá, mint bármely más, nem kifejezetten ismerkedős de arra is alkalmas helyszínnel. Először is nagyjából mérd fel, vajon nyitott-e rá - ha bedugva a füle, kerüli mindenkivel a szemkontaktust, csak az edzésre fókuszál, nem beszél senkivel, akkor jó eséllyel nem. Ellenkező esetben szerintem normálisan közeledni lehet, de fontos, hogy fogadd el a visszautasítást. Legjobb, ha mindketten rendszeresen jártok oda és látásból már ismeritek egymást, ilyenkor könnyebb spontán szóbaelegyedni, kevésbé erőltetett, mint ha egy random nőhöz mennél oda.
2021. okt. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%

Dombóvári István mondta 1X, hogy elment egy edzőterembe fogyni. Ott meglátott egy általa nem ismert szőke finomságot, akiről később tudta meg, hogy a neve Zimány Linda.

Megkérdezte az egyik edzőt, hogy melyik gépet használja, hogy felkeltse ennek a lánynak a figyelmét, mire az edző annyit mondott:

Azt a nagy zöldet, ott a bejáratnál! Majd rámutatott az OTP bankautomatájára.

2021. okt. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem igazán sajnos, ha szemezik veled, akkor mehetsz oda
2021. okt. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Ez mindenhol igaz. Utcán, boltban, stb

Csak akkor érdemes kezdeményezni, ha veszi a nő a lapot.

Mosolyog, kacsint, biccent, stb.

2021. okt. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!