Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok a dolgok, amiből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a dolgok, amiből nyilvánvaló lesz. Hogy bejövök a tanáromnak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
megkér hogy szeretkezz vele análisan
2010. jún. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen akar korrepetálni
2010. jún. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
...bár az első se rossz...
2010. jún. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 nielindi ***** válasza:
100%
beir az ellenörzödbe a szüleidnek, h rossz magatartásod miatt jol elfenekelne, engedélyezik-e. igen/nem
2010. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A tanárok mindig aztmondják, hogy forduljunk hozzájuk bizolammal. Tessék, kérd meg: " Tanár út, meg akar dugni, vagy sem?"...Hidd el, kiderül!
2010. jún. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
*úr
2010. jún. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem értem azokat a gyerekeket akik be akarnak jönni a tanáruknak... ők valszeg sokkal idősebbek, még ha 18 vagy is a tanár legalább 24 - én ezt nem tartom normálisnak

de hogy ne csak leszúrjalak, szerintem akkor jösz be neki ha nagyon kivételez veled meg babrálni akar veled valamit akármi, hajad ruhád stb.

de azért is azt mondom keress magadnak más csajt/fiút..

2010. jún. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!