Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoknál hány éves kortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál hány éves kortól számít furcsának a szüzesség?

Figyelt kérdés
2021. okt. 21. 16:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem számít furcsának soha. Ő dolga mi történt az életében, és nem elvárás a szexelés. Hogy neked mikortől az és miért, azt te tudhatod.
2021. okt. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Nincs ilyen.
2021. okt. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Furcsasagnak :) erdekes hozzaallas
2021. okt. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem 25 felett fura.
2021. okt. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22%
Manapság? 14+.
2021. okt. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 October15 ***** válasza:
96%
Inkább az ok az érdekes mint maga a szüzesség. De mondjuk olyan 24 magasságában ha 1 lány közli, hogy szűz akkor azért az már megüti a fülem. Nyilván nem okvetlenül probléma csak elkezd érdekelni a miért része.
2021. okt. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%
20
2021. okt. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

En 27 voltam.

Fura? A parom nem talalta annak. Amikor elkezdtem a kozepsulit, megprobaltak megeroszakolni. Nem irom le a pontos helyszintves, hogy mikent kerultem oda, de elegge lakatlan ovezet. Ket oraig kinoztak, de nem jartak sikerrel. Nalam szerintem akkor alakult ki egy nagyon durva vaginizmus, ami megpecsetelte az elkovetkezo tobb mint tiz evemet. Hiaba probaltam elengedni magam, nem ment es ugye senki sem akar tul sokat varni. Egyszeruen akarhogy probalkozott az adott partner, nem tudott belem hatolni (kb 3-5 ilyen "kapcsolatom" volt).

Aztan talalkoztam a parommal es vele vegre sikerult es egy cseppet sem fajt! Ez az en tortenetem.

Nem mindenki azert szuz, mert fogadalmat tett, vagy mert a hazassagig varni szeretne. Senki felett sem kell palcat torni..azert nem is olyan rossz dolog a szuzesseg.

2021. okt. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy miért kezdenek el kíváncsiskodni, hogy miért. Mindenki valami hatalmas nagy sztorit vár, és aztán eldönti, hogy Ő elfogadja-e vagy sem. Na ez a fura.
2021. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20
2021. okt. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!