Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet értetni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet értetni a volt férjemmel, hogy ez így nem jó, vagy felesleges küzdelem?

Figyelt kérdés
Fél éve külön élünk. Míg együtt éltünk, addig sem foglalkozott túl sokat a fiunkkal. Most 12 éves a gyerkőc. Ha azt mondja a gyerek, nincs kedve menni az apjához, akkor az apja nem erősködik, hogy de, gyere, hanem ráhagyja, és inkább elmegy pecázni.
2021. okt. 24. 10:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Dehogy akarom idomítani. Csak nincs apaképe. A férjem meg előszeretettel cseszeget hogy hogyan nevelem a gyereket. Mert szerinte nem úgy kellene, ahogy csinálom, de ő meg nem hajlandó részt venni benne.
2021. okt. 24. 12:57
 12/17 anonim ***** válasza:

Arra még mindig nem válaszoltál, hogy a gyerek miért nem akar menni?

Az új férjed meg nem akar benne részt venni, akkor miért mentél hozzá? Tudta, hogy van gyereked nem?

N29

2021. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
#12 ki beszél új férjről? A gyerek apja nem akar a gyerekével lenni
2021. okt. 24. 15:12
 14/17 anonim ***** válasza:

Nalunk is anyán mult az hogy apának benőtt a feje lágya sajnos.

Apának magátol nem jutott volna estebe hogy van 2 gyereke..


Sajnos egy nőnek gyakorta a gyerek apja is gyereke :(

2021. okt. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
*eszébe
2021. okt. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk én se értem miért lenne jó erősködni egy 12 éves kamasz gyerekkel, hogy de, igen, márpedig jössz.

Pont abban a korban amikor már szereti a gyerek ha "felnőttként" kezelik és hozhat önálló döntéseket. Mint pl. hogy nincs kedve apához átmenni. Ezekszerint nem szeret az apjával lógni. Kamaszkoromban annyira nem jöttem ki apámmal, hogy a halálomon voltam ha közös programot kellett csinálnunk. Kb. 18 éves korom után ez a helyzet normalizálódott, azóta eljárkálunk együtt ide-oda minőségi időt is eltölteni.

Vagy ha ez téged ennyire megérint, akkor zavard el te a gyereket az apjához, akkor mondd azt TE, hogy nincs olyan hogy nem megy. Biztos jól fogja magát érezni...

2021. okt. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Nincs apaképe"

Miből gondolod, hogy nincs?

2021. okt. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!