Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az exed -akivel baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exed -akivel baráti kapcsolatban vagy- azt kérné hogy menj hozzá feleségül -mert te vagy élete szerelme- hogy reagálnál?

Figyelt kérdés
2021. okt. 24. 15:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Kiröhögném. 😆
2021. okt. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem akaratlanul is elnevetném magamat. Mégis miért mennék hozzá az exemhez? Ex, vagyis bizonyítottan nem működik a kapcsolat, szóval miért tenném tönkre az életemet azzal, hogy hozzámegyek? Azt már meg se említem, hogy új párom van.
2021. okt. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

Az exeket ugy ismerem mint a tenyeremet.


Ha ilyeneket kerdeznének tolem valszeg az erdekelne csak hogy miben "okoskodik".mi a hatso szandek.csokra utazik esetleg?vagy anyagi plusz kéne(ketten konnyebb alapon)? Vagy kell a papir vmi hitelhez? Es akkor a tovabbiak, nekem mi kenne benne az uzlet..?ketten házat venni aztan elad felez, vagy hogy?



Az az egy biztos hogy az exeim nem hulyegyerekek es nem szivecskék repdesnek a fejuk korul.

2021. okt. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Ja es a mostani parom sem most jott le a falvedőről.
2021. okt. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Ja meg en se higy aztan egyedul neveljek gyereket.

4.

2021. okt. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Mi azért mentünk szét mert vidéken kapott munkát. Nem viseltük volna jól a távkapcsolatot, ezért szakítás lett a vége.

Három hónapja visszajött Pestre és ha megkérne, én nagyon boldog lennék. :)))

2021. okt. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%

Ez egy rendkívül érdekes kérdés!


Mindenki kapásból rávágja, hogy kiröhögné, elküldené stb...

Azt kell megnézni, hogy miért lett belőle ex!

Tudok én olyanról, hogy két ember nagyon szerette egymást, de az egyik külföldi ösztöndíj miatt elköltözött, a másik maradt itthon! Sosem bántották egymást, csak az élet közbeszólt!

Ilyen esetben miért ne kérhetné meg a kezét a pasi a nőnek, főleg, hogy jól ismerik egymást.

Ahány ember annyi élethelyzet! Én nem jelenteném ki kategorikusan hogy, nem!

Az megint más helyzet, akivel "elbánt" az ex!

2021. okt. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Egy olyan exem van aki tökéletes volt számomra és bármikor elvenném.

A többi tényleg röhögés szint.

2021. okt. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
32%
Kerdesre válaszoltam..
2021. okt. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

Te is szereted őt?

Ezt a kérdést kell feltenni magadnak!

2021. okt. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!