Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb ezt a rovatot elhagyni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb ezt a rovatot elhagyni?

Figyelt kérdés

Korábban már eszembe jutott, hogy a vallás/valláskritika rovatot is ott kellene hagynom, az alacsony színvonal miatt. Most az jutott eszembe, hogy ezt a rovatot is itt fogom hagyni. Ugyanis azt vettem észre, hogy annyi negatív ember van itt, hogy frusztrál ez az egész hangulat, szó szerint képes negatív érzelmeket kelteni bennem.


Évreim a következők:


- frusztrált incelek vannak itt, akik hamis eszméket hirdetnek. Nem igazán lehet velük vitázni. Teljesen mindegy, hogy mennyiszer mutatok egy másik álláspontot. Jönnek a nőgyűlölettel, meg az olyan fájdalmas kérdésekkel, hogy ők feladaták a csajozást. Hivatkoznak férfitöbblettel, és egyebekkel.

- kitalált, troll kérdések. A melósokkal kapcsolatban, illetve szerintem ide tartozik az incel kérdések egy része is.

- frusztrált, önmagukat felelőbbrendűnek tekintő nők, akik elfogultak a saját nemükkel szemben, aminek ékes példája volt az, hogy lényegében az exem mellé álltak, aki megcsalt engem. Ha felteszel a nőkkel szemben egy kritikus kérdést, megvádolnak, majd le is hordanak, és csoportosan támadnak a Kérdezőre.


Csak azokat az embereket sajnálom, akik TÉNYLEG segítségért jönnek ide. Ők belekeverednek ebbe az őrült bandába.


2021. okt. 24. 19:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%

#3 nőként írom, azért nem ennyire gáz a helyzet! Hidd el vannak normális férfiak is, ők valószínűleg nem sokat járatják a gyk-t, vagy legalábbis nem ezt a topikot...


Szerintem ami itt folyik, amit itt látsz, közel sem a valós állapot. Ide a legalja gyűlik össze, a sok primitív nőgyűlölő kérdést pedig folyamatosan ugyanaz a 3 db emberke írja ki. Tehát ők nincsenek sokan.

2021. okt. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
85%
Én tartottam egy jó hosszú szünetet mert olyanokat tapasztaltam mint te aztán ma megint itt vagyok, de megpróbálok nem komolyan venni senkit. Szerencsére már nem számít :)
2021. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, ahogy te, de már függő lettem. :(
2021. okt. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
15%
10-es te elmebeteg vagy
2021. okt. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
92%

10.


Ha összejössz innen valamelyik sorozatkérdezővel és nem tűnik fel már az elején, hogy mi is a helyzet - akkor emberismeretből és logikából beírhatsz magadnak egy karót.


De fel a fejjel, a legtöbb ember elég gyenge ebben a két kategóriában, amit utólag valami másra kennek, minthogy beismerjék azt.


A "defektes" személyeket kb. 2 mondat után kilehet szűrni, csak a szóhasználatuk, akcentusuk és dialektusuk az ami kapásból árulkodó. Ehhez még jön a pszichotikus jegyeket viselő nonverbális kommunikáció, ami egy jobb emberismerő számára maga a vörös zászló.

2021. okt. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ó haver ha neked ez a rovat gázos akkor nézzél szét a szexualitásban ott mi megy 😅 hülyék meg mindig vannak. Egy focimeccsen is mégis elmész mert érdekel a meccs, a hangulat nem?
2021. okt. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

16.


A családi kapcsolatokhoz, politikához és a ezotériához képest az is semmi. Családi kapcsolatokban mindenkit leölnek aki nem a nagycsalád híve meg az ún. "hagyományos értékrendnek", a politikában non-stop gyilkolja egymást a két tábor, az ezotériában pedig éppen aurát elemeznek.

2021. okt. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#17 ja az ezotéria rovat tényleg nem semmi, akad pár elmeroggyant egy időben rendszeresen írogattam ott. A politika rovat meg teli szájjal fröcsögve orbánozás/gyurcsányozás (ki melyik oldalt képviseli), de a szexualitás rovat szerintem még akkor is a legkeményebb 😅
2021. okt. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem jobb:D

Az egész rovat tele van ugyan azon sablon kérdésekkel. Nem lehet nőm, mert melós vagyok. Csak alfáknak lehet nőjük. Nem vagyok modell így nincs csajom stb stb. Ezeket a nőket megölni kérdéseket nem láttam, de lehet ezek is vannak.

Viszont a nőket se kell félteni. Minden pasi disznó, dögöljön meg, ők el vannak nyomva amit a társadalom kényszerít rájuk. Egy nő értékét a diplomája és a pénze határozza meg, úgyhogy tessék hanyatt esni a bölcsész diplomától.


2 hülye azon is összeveszik, hogy ki mosson. Hát elárulom , hogy nem csajt tudok aki 20 évesen egy mosogatást nem csinált meg vagy egy tojásnál többet nem főzött. Szóval azért nem kész konyhatündérek jönnek ki az egyik oldalról, ahogy a másik oldalról se tud a többség egy glettelést megcsinálni, ahogy egy rántott húst se, szóval egyik sem egy nagy eresztés a "saját frontján" a legtöbbször.


Anno több volt itt a normális ember. Szomorú látni, hogy pár év alatt mi lett az rovatból.

Szerintem hagyd itt. Én is heti 1x ha átfutom és ennyi. Értelmes beszélgetésben 3 éve nem igazán volt részem a rovatban. Legtöbbször kanos hülyék írogattak privátban és ennyi.

2021. okt. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#19 szeretnélek megvilágosítani, hogy itt a férfiakat szidó kérdéseket/hozzászólásokat is trollkodó pasik írják ki, mivel kb az összes ilyen teljesen kamu. Egy idő után megismered ugyanannak a pár csávónak a stílusát, ha fel szoktál járni ide időnként.
2021. okt. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!