Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb ezt a rovatot elhagyni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb ezt a rovatot elhagyni?

Figyelt kérdés

Korábban már eszembe jutott, hogy a vallás/valláskritika rovatot is ott kellene hagynom, az alacsony színvonal miatt. Most az jutott eszembe, hogy ezt a rovatot is itt fogom hagyni. Ugyanis azt vettem észre, hogy annyi negatív ember van itt, hogy frusztrál ez az egész hangulat, szó szerint képes negatív érzelmeket kelteni bennem.


Évreim a következők:


- frusztrált incelek vannak itt, akik hamis eszméket hirdetnek. Nem igazán lehet velük vitázni. Teljesen mindegy, hogy mennyiszer mutatok egy másik álláspontot. Jönnek a nőgyűlölettel, meg az olyan fájdalmas kérdésekkel, hogy ők feladaták a csajozást. Hivatkoznak férfitöbblettel, és egyebekkel.

- kitalált, troll kérdések. A melósokkal kapcsolatban, illetve szerintem ide tartozik az incel kérdések egy része is.

- frusztrált, önmagukat felelőbbrendűnek tekintő nők, akik elfogultak a saját nemükkel szemben, aminek ékes példája volt az, hogy lényegében az exem mellé álltak, aki megcsalt engem. Ha felteszel a nőkkel szemben egy kritikus kérdést, megvádolnak, majd le is hordanak, és csoportosan támadnak a Kérdezőre.


Csak azokat az embereket sajnálom, akik TÉNYLEG segítségért jönnek ide. Ők belekeverednek ebbe az őrült bandába.


2021. okt. 24. 19:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"10.



Ha összejössz innen valamelyik sorozatkérdezővel és nem tűnik fel már az elején, hogy mi is a helyzet - akkor emberismeretből és logikából beírhatsz magadnak egy karót."


Nem tudom te eddig hány férfival ismerkedtél életed során párkapcsolati célból, nyilván egyel sem. Én sokkal, és sajnos nagyon is jó színészek élnek köztünk. Plusz nem azzal kezdi valaki a randit, hogy hé, figyelj, nekem beteges fétiseim vannak, sorolom őket.. igenis eltelik jópár randi, lehetnek már érzelmek amikor kiderül, hogy baj van. Van, hogy évek után derül ki a párodról olyan dolog, amitől sokkot kapsz.

2021. okt. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!