Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret, de összeköltözik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, de összeköltözik egy másik pasival?

Figyelt kérdés
4 hónapja szakítottunk exemmel. Az oka az volt, hogy én csak barátként szerettem, ő meg odavolt értem nagyon. Szakítás után 1 hónapra már új palija volt, akivel most hétvegén összeköltözik. Tegnap összefutottam vele, és amikor rákérdeztem, hogy mégis mi ez az egész azt mondta még mindig szeret engem és ez sosem fog elmúlni teljesen. De hogy a másik palit is szereti, és ő (állítása szerint) jobban bánik vele, mint én...magyarul papucs... Most ezt nem vágom, ha szeret miért költözik össze mással?
2021. okt. 27. 15:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Igen mert vele már az első szex is jobb volt mint veled.
2021. okt. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem papucs, max szereti a volt nődet, akit te nem szerettél.

Miért is vagy féltékeny? Hisz úgyse szeretted. Neked nem kell, de másé se legyen.

Sok boldogságot nekik!

2021. okt. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1

Na azt kétlem, ő is elismerte, hogy velem volt a legjobb

#2

Nem vagyok féltékeny és nem érdekel, csak furcsállom, mert egy komoly csajnak ismertem meg, ennyi

2021. okt. 27. 16:20
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Attól, hogy 4 hónap után összeköltöznek és jól bánik vele még nem papucs. Jesszus mit gondolnak egyesek. Egyszerűen szereti, jól bánik vele, figyel rá - ezek alap dolgok :)

Attól, hogy a te életed nem úgy alakult, ahogy remélted még nem ad okot a féltékenykedésre, pláne akkor, ha nem is szeretted a lányt.

2021. okt. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Azért költözik össze vele, mert a másik férfi mindent meg tud adni neki, amit te soha: szeretet, törődés, közös jövő. Tudod, sokkal jobb, ha a másik az, aki nagyon szerelmes, és lehozza a csillagokat. Ha a nő szerelmes jobban, abból csak sírás lesz. Most már tudja az exed is.

Te meg akadj le róla. Nincs jogod semmit számonkérni, neked is ott volt a lehetőséged, de nem kellett.

2021. okt. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

"ha szeret miért költözik össze mással"

Akkor ez mi, ha nem féltékenység?

2021. okt. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

"s ő (állítása szerint) jobban bánik vele, mint én...magyarul papucs"


Magyarul qrvára féltékeny vagy. Mit zavar egyébként, hogy mit csinál az exed? Nem is értem a problémádat.

2021. okt. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy téged ez mióta érdekel? Nem szeretted, és ő sem igazán téged, ha egy hónap alatt új pasija volt. Minek ezen filózni? Az ha valaki jobban bánik vele, még nem feltétlenül jelenti azt, hogy papucs.
2021. okt. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

" és ő (állítása szerint) jobban bánik vele, mint én...magyarul papucs..."


Nem véletlen vagy ex. AMúgy semmi közöd hozzá.

2021. okt. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#6 birtoklàsi vàgy, vagy az egójàt cseszteti.


"Mèg is mi ez az egèsz?"

Mèg is mi közöd van mèg hozzà!?🙄

2021. okt. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!