Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tettetek volna ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tettetek volna ebben a helyzetben nőként?

Figyelt kérdés
Elromlott a mosógépem, kiraktam sztoriba, hogy ki tud szerelőt ajánlani. X ismerősöm ráírt, hogy Y ismerőse meg tudja csinálni, megírta a telefonszámát. Felhívtam, megbeszéltük mi a probléma, valamint azt, hogy mikor jön megcsinálni. Megkérdeztem még a telefonban, hogy kb. milyen árra számíthatok, erre az volt a válasza, hogy tekintettel X-re, nekem baráti áron csinálja meg. A munka végén fizetni akartam, erre azt mondta, hogy üljünk be egy közeli kávézóba, ott majd megbeszéljük. Elég furcsa volt, de ekkor még nem gondoltam semmi rosszra. Ott elkezdett udvarolni és felajánlotta, hogy ingyen volt a szerelés, amennyiben a kávézóból hazamegyek vele és szexelünk. Nálam kb. 10 évvel idősebb volt a pasi, egyáltalán nem az esetem, így nem mentem bele, de legfőképp azért sem, mert érdekből nem vagyok hajlandó szexelni senkivel. Ti belementetek volna? Férfiak, mikor ilyen ajánlatot tesztek, mi játszódik le a fejetekben?
2021. okt. 28. 08:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lennének nők, akik belemennek ilyenbe, akkor nem lennének férfiak se, akik bepróbálkoznak ilyennel. 🤷‍♂️


Egyébként nem is értem, hogy miért mentél el vele kávézni, mire gondoltál, asztrofizikáról akar majd veled társalogni? 🤦‍♂️

2021. okt. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Hát, én eleve azzal kezdtem volna, hogy akkor is mondjon egy tól-ig árat, nekem gyanús ez a konkrétumok nélküli baráti ár. Főleg, ha csinos nő vagyok. Ha nem mond akkor sem, inkább keresek mást.

Ha mond, és megegyezünk, akkor csak akkor megyek bele a kávézásba, ha kifizettem és tetszik a pasas. Annyira borzasztóan egyértelmű, hogy mit akarnak ilyenkor... de ha kifizettem, akkor el tudom képzelni, hogy csak tényleg megtetszettem neki, és úgymond randira hív, és nem természetben akarja velem kifizettetni a munkát.

De őszintén, én azt a munkást is elküldöm, aki elkezdeni, hogy számlával ennyi, számla nélkül annyi... meg azt is, akitől nem kapok konkrét árajánlatot.

2021. okt. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy mentem volna bele.

Felháborító az ilyen phasz.


Amúgy szerelőt nem Facebookon kell keresni.

2021. okt. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam semmi rosszra, szerelés alatt tök jól elbeszélgettünk, nagydumás nő vagyok, ő is az. Lehet ezt értette félre, de én ilyen vagyok pl. 80 éves nénivel, a 20 éves fiúval is. Gondoltam csak jobb ismerős által szerelőt találni,aki neki bevált, mintha egy google keresés után kihívok egy totál ismeretlent.
2021. okt. 28. 09:08
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

elég naív vagy

igen, van sok nő, aki elfogadta volna. Ismerősöm kéményseprő, Budapesten. Rendszersen kap ajánlatokat 40-60-as nőktől.

2021. okt. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annó felajánlották, nem is 1 pasi, hogy bérleti díj helyett legyek a szeretőjük, úgy, hogy még nem is láttak (albérletet kerestem).

De ismerek olyanokat, akik viszont elfogadtak ilyen ajánlatokat. Mindkét részről pofátlannak tartom.

2021. okt. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok, nem az említett korosztályba tartozom, de elképzelhetetlennek tartom,hogy később valaha is ilyet tennék. Van párom, de ha nem lenne, akkor sem szexelnék anyagi előnyökért.
2021. okt. 28. 09:35
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én eleve nem értem meg nőként, hogy ez a kérdés miért született meg.

Miért érdekel hogy más belement volna e? Ha neked ez nem fordul meg a fejedben akkor mégis minek agyalsz ezen?

Vannak ilyen férfiak is...mindig is voltak

Mondjuk szerintem eleve levágós hogy miért hív kávézni.

Én meg eleve nem értem miért mentél el ha van pasid? Lényegtelen hogy kinek a kijének az ismerőse.

2021. okt. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Haha, nem gondtal semmi rosszra, pedig egybol tudnod kellett volna.

Ha penzert csinalt volna, egybol elkérte volna...

2021. okt. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, már a kávézósnál gyanús lett volna. Még örülhetsz, hogy nem a lakáson esett neked.
2021. okt. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!