Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Parcseres szexnél ha szexibb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parcseres szexnél ha szexibb , csinosabb a másik fél?

Figyelt kérdés

Hétvégére swinger hazibuliba vagyunk hivatalosak a párommal. Már régóta kacérkodunk a gondolattal, h ki kéne próbálni. Ez lenne az első! Most kaptunk is meghívást. Átküldtek a képeket hát elég csinos párok is lesznek ott. 4 pár jönne.Nem szeretném tönkre tenni majd a bulit ...de h lehet azt a valóságba is feldolgozni, ha nálunk jobb,

formásabb csajt fog dugni a párunk? Tudom az a válasz h nem kell elmenni ha féltékeny vagyok.....de bennünk a vágy szeretnénk menni csak ezt h küzdjem majd le?


2021. okt. 28. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Ez a gond a párcserével - amúgy jó buli, érdekes is, de képes szétzilálni egy kapcsolatot.


Én a helyedben elmondanám ezt a problémát a páromnak, és vele oldanám meg. Akár az a kompromisszum is működhet, hogy mindketten csak X.Y.-nal és Y.X.-szel feküdhettek le.

2021. okt. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
az lesz a legkisebb gond, hogy szebb nálad...
2021. okt. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges aggódnod, mert itt nem a szépség a lényeg, hanem az újdonság. Ha meghívtak, akkor az új párodnak vagy olyan szèp hogy megdugjon, hiába can feszesebb nője. Már ne a párodra koncentrálj, hanem a pasikra, akikkel le akarsz feküdni, elvégre azért mész, hogy élvezd.
2021. okt. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Pff...de gusztustalan.......
2021. okt. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Nem szeretném elvenni tőle a kedved, de ha már most vannak paráid akkor lehet, hogy később erősödni fognak a helyszínen és nem fogod annyira jól érezni magam mint ahogy elképzeltétek

Beszélgess erről pároddal!

2021. okt. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Huszadjára is "pereces szexet" olvasok... 😆😆😆
2021. okt. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

#6

Köszi, hangosan felröhögtem sorbanállás közben. XDD


Kérdező,

Nem akarlak elkeserítenj, de ha előre félsz, akkor szinte biztos hogy rossz vége lesz a kalandnak... Gondold át alaposan, hogy ezt akarod-e.

Félreértés ne essék, nem ítélem el a nyitott kapcsolatot, de erős önismeret, erős önbizalom és erős kötelék/kapcsolat kell hozzá... Anélkül katasztrófa.

2021. okt. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Én meg pacskeresnek olvastam 😂 biztos egy fétis, gondoltam 😂
2021. okt. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Ha ezen parázol inkább hanyagold a többes sexet később még rosszabb lesz
2021. okt. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
At újdonságg úgysem tudsz versenyezni...
2021. okt. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!