Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy házas férfival megismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házas férfival megismerkedtem, azt mondta barátkozni akar, aztán a végén többet akart,szeretője lettem,most kiakadt hogy nem érzi jól magát,kérdeztem hogy kilépjek e az életéből? Azt mondta nem.De vajon ki kéne? Sosem fogom kérni hogy váljon el.

Figyelt kérdés

2021. okt. 28. 18:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, tudod miért jobb a reggeli szex?


Mert akkor biztos lehetsz benne, hogy aznap te vagy az első! 👀

2021. okt. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%

#napiszerető


Csináld úgy ahogy a többi szerető.

Téged sem érdekel hogy:

1. Családos ember

2. Nem lehetsz nàla első


Akkor miért érdekel , hogy kint vagy bent, fent vagy lent?


¯\_(ツ)_/¯

2021. okt. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Sosem értettem hogy ez valakinek miért jó. Csak nős férfival jó a szex vagy mi van?

Ez a azt hittem barátkozni akar duma meg ne haragudj de szánalmas. Ha láttad hogy közeledik, flörtöl de nem utasítottad el, onnantól kezdve a te sarad is ugyanúgy.

2021. okt. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Bírom ezt a sok álszent r.bancozó prűd ostobát.

Pedig őket is csalják... :D

Ma mindegy, nem ez a lényeg, hanem hogy a szegény feleségét sajnáljátok, meg a csajt qrvázzátok le, holott nem ő a legfőbb hibás.

Ha egy házasság jól működik, szeretik egymást, oda nem fér be egy harmadik, szeretőnek. Ez tény.

Ha valamelyik fél hűtlen lesz, annak oka van. És ott bizony mindkét fél (a házasok) hibás. Persze változó, hogy 50-50, 90-10, vagy épp 70-30 arányban, de NINCS olyan, hogy csak a hűtlen fél hibás.

A harmadik meg nem jelentős elem a képletben, mert ha ő (erkölcsi piedesztálra lépve) nemet mond, mert nem híve a hűtlenségnek, és nem akar szerető lenni, akkor csereszabatos elemként előbb-utóbb ugyanez megtörténik, csak épp valaki mással.

Ja, persze, lehet bőszen lepontozni, hiszen itt mindenkinek tökéletes a házassága, és topon vannak az erkölcsei... :D

De ezek attól még tények maradnak.

2021. okt. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó. Ezzel nyugtatjátok magatokat?
2021. okt. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15: nem értem, miről beszélsz. Én tényeket írtam, egy szóval sem mondtam, hogy ettől a hűtlenség jó, elfogadható, tolerálható, indokolható, vagy bármi hasonló.

Senki nem nyugtat senkit, és csak a képmutatásra hívtam fel a figyelmet, meg arra, hogy lássunk tisztán, ezek a tények, akkor is, ha egyeseknek ez nem tetszik. És akkor is, ha ez így nincs jól.

A hűtlenség mindig döntés kérdése. Nyilván az lenne a korrekt, ha egy kapcsolat megromlott (mindegy milyen okból), akkor legyen vége, és a felek kezdhessék újra tiszta lappal, és ne úgy lépjenek be egy újabb kapcsolatba, hogy még tart a másik. Ezer oka van, hogy ez sajnos általában nincs így, de ettől még tény marad, és bármennyire rossz, vagy fájó, ez a gyakorlat. És a tények attól tények, hogy tapasztalatokon alapulnak és nem lehet cáfolni.

2021. okt. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!