Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a fr_nc van velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a fr_nc van velem?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam ilyen. Most azt veszem észre, hogy a munkahelyek én megtetszik egy srác és úristen rajongók érte, aztán meggyőzöm magam, hogy miért nem kell nekem az az ember, ergo kiszeretek belőle. Ez tartott januártól kb nyárig, nem volt semmi, csak a fejemben. Júliusban arra figyeltem fel, őrülten bolondulok bent egy másik ferfiért, talán kölcsönös, de mint kiderült házas, így megint úgy jártam, ahogy az első esetben kiverem erőszakkal a fejemből. De megint ott tartok, hogy kb júliustól tartott novemberig bennem az érzés, most már enyhül, mert nem lehet.


Miért vannak ilyen 4-5 hónapos periódusok. Akkor lángol a lelkem, mint az őrült majd elillan az érzés.


Mi van velem?


2021. okt. 29. 12:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, most látom, a nyamvatt telefon atírt pár szót. Sorry
2021. okt. 29. 12:21
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fura :D de ez mind plátói, személy szerint nem tudok addig tényleg/nagyon/igazán szerelmes lenni, amíg viszonzatlan. Gondolom te nem így vagy :D
2021. okt. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez afféle fellángolások. Nem vagy egyedül ezzel a jelenséggel. Az impulzusoktól függ, akivel épp több "esemény" van, annál erősebb, akit meg nem láttál 2 hete, azzal kapcsolatban gyorsan el is múlik.


Én ilyenkor "tesztkérdéseket" teszek fel magamnak, hogy kiderítsem, hogy tényleg érdekel-e az illető, vagy csak a hormonok játszadoznak.


Pl. szívesen eltöltenék-e az illetővel kettesben 5 percet, egy órát, egy napot stb. Vagy hogy ha 100 ideális opció lenne, akkor őt választanám-e közülük...

2021. okt. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A kérdés minden esetben a naná, hogy vele töltenem az időmet, meg engem mindig ez a annyira jól esne átölelni érzés kap el.
2021. okt. 29. 13:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát őszintén nekem a borderline ugrott be. Vannak a rajongásos "mániás" boldog vagyok kell a pasi imádom túltolom mennyire szuper részek, aztán jön a lehangolt, annyira nem is kell, nem is jó fogás, nem nekem való depis kiszeretős szr a pasi úgyse lenne normális kapcsolat epizódok.
2021. okt. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%

Pocsékul fogalmazol. Logikai készséged nulla.



Tanuld újra a magyar nyelvet.

2021. okt. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!