Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gáz ha jóval midösebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gáz ha jóval midösebb tölünk a párunk? Ezt miért nem tudák elfogadni az emberek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
mert ha te 28 ő meg 78 éves lesz akkor fäsza lesz.
2010. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

én sem értem..

szerinted gáz,hogyha 14 éves lány 19 éves pasival van?

2010. szept. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem nem gáz ! Sőt egyenesen jó ha idősebb a pasi! Persze vannak határok! Az érettebb pasik már komolyabban gondolkoznak! Nekem 10 évvel idősebb a férjem! és nagyon jól elvagyunk! Nem tudnám elképzelni egy kb. velem egyidős pasival az életem!
2010. szept. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is szeretek lefeküdni 35-50 közötti nőkkel, de a legkirívóbb esetben is -amire még nem volt példa- maximum néhány évnél tovább nem lennék eggyel sem.


Az elsőnek igaza van. Ha nő vagy, gondolj bele, ő mondjuk 20 évvel idősebb. Ha komoly kapcsolatot akarsz vele, akkor mire te mondjuk még csak 35 leszel, ő már 55. Ez nem csak azt jelenti, hogy míg te legszívesebben rommá keféltetnéd még magad valakivel addigra ő már a műfogsorát ragasztja, hanem hogy valószínűleg egy igen komoly nagypapa fíling lengi már körül őt és nem fogják érdekelni az élet olyan dolgai, amik téged esetleg még igen.

Eléggé megnéznek, ha az utcán smárolok egy bőven anyuka korú nővel, de én például lesz@rom. Valószínűleg azért, mert az emberek azt hiszik, hogy leginkább egy velük egykorú emberben találhatják meg az igazit, miközben az egykorúak közt is ugyanannyi a válás, szétmenés, mint eltérő korosztályúak közt.


28/F

2010. szept. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Pontosan hány éves emberekre gondolsz? Nekem is az idősebbek tetszenek, de én már felnőtt ember vagyok, nem tini, szóval azért van különbség szerintem.
2010. szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én 23 vagyok és a kedves 45,és én ugy érzem,hogy már, gyerek koromban sem voltam gyermek,mert hamar felkellett nöjjek!!Másrészt a kislányom apja elhunyt fiatalabb volt tölem és utöt,vert,ívott mert ez volt a dívat és az élet!Nekem a kislányom biztonsága is számit és az,hogy együtt szeressenek benünk!De most nem?
2010. szept. 5. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!